AQ LABRADOR 176 MKIII

AQ LABRADOR 176 MKIII

buk, černý jasan, dub, jasan, mahagon, ořech, třešeň

Dobré domácí kino se neobejde bez dobrého centru a zrovna takovým je Labrador 176 - dvoupásmová reprosoustava s ozvučnicí typu bassreflex a uspořádáním reproduktorů v systému D´Appolito. Díky této koncepci má Labrador 176 vynikající směrovou charakteristiku a je snadné s ním provést dokonalé prostorové vyvážení domácího kina.

Dvojice středobasových reproduktorů Scan-Speak v aluminiovém odlitém koši má membránu ze skleněných vláken a v oblasti vysokých kmitočtů je doplňuje vynikající výškový reproduktor Vifa s 1“ textilní kalotou a ferrofluidem v magnetickém obvodu. Reproduktory jsou zapuštěny ve dvojitém sendvičovém čele ozvučnice, které zajišťuje vynikající tuhost. Výhybka II. řádu je na nosném panelu, vývody součástek pájeny přímo jedna na druhou metodou D2D stejně jako kabely na terminály.

Díky malé hloubce je snadné Labrador 176 umístit na stěnu v blízkosti ploché obrazovky.

Koncepcí i zvukem se jedná o plnohodnotnou reprosoustavu, která zvládne dokonale přenést celé slyšitelné pásmo a v oblasti řeči vyniká úžasnou přesností přednesu. S Labradorem 176 budou filmové dialogy takové, jako by se herci přestěhovali do Vašeho obývacího pokoje.

Technické parametry:

Systém: 2-pásmový

Impedance: 8 Ohm

Šumový výkon: 80W

Hudební výkon: 180W

Citlivost: 90dB/1W/1m

Kmitočtový rozsah: 45Hz - 30kHz v 6dB pásmu

Výhybka: 12,12 dB/oct

Rozměry (šxvxh): 650mm x 175mm x 185mm

Systém bassreflex

Hmotnost: 10,5kg

Objem: 10l

Cena za 1 KUS!

Dostupnost: 2 až 3 dny

Cena bez DPH: 9 909 Kč
Cena s DPH: 11 990 Kč
zboží v e-shopu: 1597 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/