LENCO PLAY CONNECT

LENCO PLAY CONNECT

Bezdrátový receiver / streamer s RCA i optickým výstupem pro připojení do vašeho stávajícího audio systému. Ovládání přes tablet či smartphone.

Bezdrátový receiver / streamer s vynikajícím zvukem. Jednoduché propojení do Vaší stávající audio sestavy. Ovládání přes tablet či smartphone. Při pořízení více těchto streamerů je možno vytvořit Multi-room. Umožňuje streamovat hudbu z vašeho domácího NAS serveru, PC, tabletu či smartphonu, nebo poslouchat 10 0000 internetových rádií, a další internetové služby jako : Spotify, AUPEO!, Napster, atd ...

Pokud máte pokrytý Váš dům WiFi sítí, není nic snadnějšího, než si připojit do každé místnosti toto zařízení ( do audio sestavy v dané místnosti ). V každé místnosti bude hrát Vámi zvolená hudba, nebo si můžete seskupit více místností pod jednu hudební zónu a pořádat velkou párty.

Všechny streamery dokážete ovládat jedním tabletem, či smartphonem, nebo naopak jeden (nebo více) streamer více tablety či smartphony.

Technická data :

přehrává : internetová rádia, internetové služby : aktuální seznam na : http://www.lencoplay.com/uk-en ( ne všechny služby jsou zdarma a funkční na území ČR či SK )

podporované formáty : AIFF, WAV, M4A, MP3, FLAC, AAC, ALAC

vzorkování až do : 24-bit /192 kHz

připojení :3.5 mm jack stereo vstup

optický a analogový RCA stereo výstup

připojení k síti : LAN, nebo WiFi a/b/g/n 2.4 GHz a 5GHz

rychlé připojení pomocí WPS

kompatibilní s DLNA

kompatibilní : Qualcomm® AllPlay™ Smart Audio Module

ovládání pomocí operačních systémů (aplikace zdarma) : iOS, Android

rozměry : 210 x 102 x 129 mm

Dostupnost: 2-5 dnů

Cena bez DPH: 3 545 Kč
Cena s DPH: 4 290 Kč
zboží v e-shopu: 2020 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/