Marantz M-CR612

Marantz M-CR612

MELODY MEDIA - PŘIJÍMAČ S CD / DAB A INTERNETOVÝM RÁDIEM

Představujeme nejnovější model řady Marantz Melody X - MCR612! Jedná se o zařízení, které kombinuje skutečný Hi-Fi výkon, elegantní design a neomezené zdroje hudby.

Série Melody X, která značně čerpá z předchozích řad, je navíc vybavena systémem Heos multiroom a hlasovým ovládáním. Díky tomu je obsluha tohoto zařízení jednodušší, než se zdá:

tradičním způsobem pomocí přiloženého intuitivního dálkového ovládání

pomocí mluvených příkazů založených na systému Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri

pomocí bezplatné aplikace* Heos

Marantz Melody X

Vestavěná technologie Heos vám poskytuje neomezené možnosti ve streamování hudby. Poslouchat internetové rádio, hudbu uloženou na discích NAS, využívání služeb jako Spotify, Tidal, Dezzer a Sound Cloud nebylo v sérii Melody nikdy snazší! Vše, co potřebujete, je smartphone (s iOS nebo Android), bezplatná aplikace Heos a celý hudební svět máte v hrsti! Můžete poslouchat hudbu na svém novém MCR612 a díky funkci Heos můžete bezdrátově ozvučit celý váš dům! A můžete to učinit nejen pomocí streamingových služeb - je možné do reproduktorů Heos vysílat bezdrátově hudbu z CD přehrávače, který je též součástí Melody X!

Kromě toho byl Marantz MCR612 vybaven Airplay2 (pro streamování z iPhone, iPad, Mac, nebo Apple TV) a bluetooth.

Marantz MCR 612 má na zadní straně dva optické vstupy. Jeden z nich je nazván jako TV a je určen pro toto zařízení. Díky němu se váš Marantz probudí přesně v tu chvíli, kdy zapnete televizor! Máte také možnost nastavit nový zesilovač tak, aby spolupracoval s dálkovým ovladačem televizoru a ovládat tak hlasitost. Tento nový výrobek je navíc vybaven analogovým vstupem (např. pro připojení gramofonu s vestavěným nebo externím předzesilovačem).

Je nemožné projít kolem přední částí zařízení bez povšimnutí - velký, snadno čitelný OLED displej vám umožní svobodně ovládat zařízení i jeho síťové funkce.

Na svou velikost disponuje Marantz MCR612 velkým výkonem 2x 60 W (při 6 ohmech). Pokud však chcete připojit dva páry reproduktorů, Melody X vám nabídne 4x 30 W. Reproduktory A/B pak mají individuální nastavení úrovně hlasitosti.

Kromě streamování hudby ze sítě podporuje nový Marantz také fyzická média: CD, WMA, CD-R/RW. Má také tuner FM/AM a DAB+. USB port podporuje soubory: WAV, Flac, ALAC 192kHz/24bit, DSD 2,8/5,6 MHz. Tyto soubory jsou také podporovány přes síť.

MCR612

Shrnutí nejdůležitějších funkcí:

• Výkon: 60 W x 2 kanály (6 ohmů) nebo 4x 30 W pro A/B reproduktor s možností individuálního nastavení hlasitosti

• Přehrává CD, WMA/MP3 (CD-R/RW)

• Tuner FM/AM i DAB+

• Streamování hudby z oblíbených zdrojů: přehrávejte skladby z TuneIn, internetového rádia, Spotify, TIDAL a ze smartphonu přes AirPlay 2 nebo Bluetooth

• Podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri: použijte svůj hlas k ovládání Melody X**

• Přehrávání hudby s vysokým rozlišením ze sítě i USB: podporuje WAV / FLAC / ALAC 192kHz/24bit, DSD 2,8/5,6 MHz a nepřetržité přehrávání (WAV / FLAC / ALAC, DSD)

• Vestavěné rozhraní Bluetooth a Wi-Fi s podporou dvou pásem 2,4 GHz a 5 GHz: zvýšená stabilita sítě i v domech s přetíženou sítí Wi-Fi

• Obsahuje dva digitální optické vstupy pro televizor nebo digitální zařízení: Melody X automaticky detekuje vstupní signál z televizoru a poskytuje lepší zvukový zážitek

• Spolupracuje s dálkovým ovládáním televizoru: Nastavte Melody X pro práci s dálkovým ovládáním televizoru a snadno nastavte hlasitost, ztlumte zvuk nebo vyberte zdroj

* Aplikace Heos je bezplatná aplikace, nicméně mnoho streamingových služeb vyžaduje další předplatné

** ne všechny služby jsou dostupné v Česku a některé z nich vyžadují další zařízení

Dostupnost: 2-3 dny

Běžná cena: 18 990 Kč
Cena bez DPH: 14 868 Kč
Cena s DPH: 17 990 Kč
zboží v e-shopu: 2020 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/