Yamaha MCR-N870D

Yamaha MCR-N870D

černá, stříbrná

Yamaha MCR-N870 představuje mikrosystém s CD přehrávačem, stereo receiverem a technologií MusicCast. Navíc je obohacen o DAB tuner, což je technologie digitálního rozhlasového vysílání. Vy se tak můžete těšit na plošné vysílání rozhlasových stanic v ohromné ​​kvalitě.

 

Dokonalý zvuk

Kvalitní konstrukce zaručuje ještě dokonalejší a propracovanější znění. Poslech tak bude doslova zážitkem. Prostorový plnohodnotný zvuk Vás zcela strhne. Vibration Control Cabinet Structure spolehlivě eliminuje nežádoucí vibrace.

 

Synchronizace

Propojení s Vaším mobilním telefonem, tabletem či jiným podobným zařízením je mimořádně jednoduché a umožňuje ho bezdrátová technologie Bluetooth. Komunikovat s mikrosystémem tak budete moci odkudkoli u Vás doma. Streamování hudby z iPadu, iPhonu, iPodu, PC a Mac je v režii AirPlay. Pokroková je bez pochyb i MusicCast technologie. Nelze opomenout ani certifikaci DLNA 1.5, WiFi, vTuner internetové rádio či službu Spotify.

 

Ještě lepší

Ve srovnání s jeho předchůdcem jde o ještě výkonnější model, který podporuje formáty MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC. Vyznačuje se frekvenčním rozsahem od 50 do 40 000 Hz, maximálním výstupním výkonem 120 W a nominálním 60 W. Impedance dosahuje 6 Ohm a hlučnost 85 decibelů.

 

Design

Kromě skvělého technického zpracování se vyznačuje i dokonalým vizuálním provedením. Je nabízen v poměrně malých rozměrech, čímž dokonale zapadne do každého interiéru. Atraktivní design Vás okouzlí už na první pohled. Stříbrná působí velmi elegantně a nadčasově zároveň. Na předním panelu se nachází displej spolu s ovládacími prvky.

 

iWi-Fi: Ano

iBluetooth: Ano

Barva zesilovače: stříbrná

Výstup pro sluchátka: Ano

iEthernet / LAN připojení: Ano

Počet kanálů: 30

Celkový príkon: 140 W

FM rádio: Ano

iAirplay: Ano

Typ reproduktoru:2 - pásmový

Impedance: 6 OHM

 

Dostupnost: 2- 3 dny

Cena bez DPH: 23 132 Kč
Cena s DPH: 27 990 Kč
zboží v e-shopu: 2020 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/