AQ PONTOS 3

AQ PONTOS 3

Pontos je bůh moře přístupného lidem a Pontos 3 je dvoupásmová reproduktorová soustava s božským zvukem. Koncepčně navazuje na již legendární Donna Chica. V kompaktní ozvučnici typu bassreflex jsou prostorově osazeny měniče Scan-Speak. Výškový reproduktor je jednopalcový z řady Classic s hedvábnou kopulkou a ferrofluidem v magnetické mezeře a antirezonanční komorou za magnetickým obvodem. Basový reproduktor ze stejné řady má nepravidelnou papírovou membránu zavěšenou v aluminiovém koši, poháněnou magnetickým systémem SD1. Tato dvojice tvoří ideální pár pro konstrukci kompaktní audiofilské reprosoustavy.

Čelo reprosoustavy je z masivního MDF panelu, vyfrézováno na pětiosém CNC obráběcím centru do ideálního tvaru pro optimální směrování akustické osy a dokonalé nafázování obou zapuštěných reproduktorů. Povrchová úprava čela je v leštěném klavírním laku. Korpus je vyroben sendvičovým způsobem z MDF panelů s využitím lomených protiodrazivých vnitřních ploch a výztuh.

Vnitřní kabeláž Audioquest Rocket 33 je za tepla pájena přímo na terminály a součástkové vývody. Tato koncepce D2D eliminuje problémy vznikající v omezeném průřezu tištěných spojů, stejně tak jako nežádoucí přechodový odpor v nasouvacích fastonových spojích.

Zvuk je audiofilsky čistý, s veškerými detaily, a i přes své malé rozměry úžasně pevnými basy.

Technické parametry:

Systém: 2-pásmový

Impedance: 6 Ohm

Šumový výkon: 70W

Hudební výkon: 160W

Citlivost: 87dB/1W/1m

Kmitočtový rozsah: 30Hz - 43kHz v pásmu 6dB

Výhybka: 12,12 dB/oct

Rozměry (šxvxh): 227mm x 450mm x 350mm

Hmotnost: 14kg

Vnitřní objem: 21l

Systém bassreflex

Cena za 1 PÁR!

Dostupnost: 2-4 dny

Cena bez DPH: 48 554 Kč
Cena s DPH: 58 750 Kč
zboží v e-shopu: 1840 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/