AQ LABRADOR SET 12

AQ LABRADOR SET 12

AQ Labrador set 12, Sestava reproduktorů 5.1

Reprosoustavy Labrador Line: 

Řada Labrador je připravena pro již velmi náročného posluchače a je konstruována tak, aby vyhověla i nejpřísnějším požadavkům. Samozřejmostí je sendvičová konstrukce ozvučnice s kombinací horizontálních výztuh.

Na výhybkách jsou striktně používány svitkové polyesterové kondenzátory, jejichž výrobu si naše firma speciálně zadává. Stejně tak vnitřní kabeláže dodržují použití adekvátních průřezů. I zde používáme výhradně kabeláž AQ, jejíž konstrukci jsme dlouho vybírali. 

Většina použitých reproduktorů pochází z Dánska od firmy Vifa. Všechny modely s vyjímkou efektových jsou vybaveny celokovovými svorkami, které umožňují zapojení bi-wiring i bi-amping. 

Labrador Set 12: 

Na předních kanálech hrají muzikální Labrador 28, s vynikajícím citem pro akustickou hudbu. Centrální Kanál s dialogy je v moci elegantního Labrador 176, surround zajišťují Labrador 229, se snadnou montáží na stěnu ( např. pomocí držáku BT1. ). 

Subwoofer Labrador 422, je připraven přenést i ty nejnižší kmitočty dramatickéch pasáží. 

Bližší technické specifikace jednotlivých modelů reproduktorů, které jsou součástí této sestavy, najdete v sekci reprosoustavy.

Dostupnost: 2 až 3 dny

Cena bez DPH: 52 893 Kč
Cena s DPH: 64 000 Kč
zboží v e-shopu: 1840 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/