Audiovector R3 SIGNATURE

Audiovector R3 SIGNATURE

R 3 je výkonná a dobře vyvážená reprosoustava. Je založena na stejné reproduktorové skříni jako modely SR, ovšem v této verzi je použita těžká zadní přepážka, která absorbuje parazitní vibrace z ozvučnice.

Velká část výzkumu byla věnována mechanice reprosoustavy: interakci reproduktorů s ozvučnicí, sendvičové technologii použité při laminování ozvučnice s přední stěnou, a také zadním přepážkám a zaobleným bočnicím, které jsou mnohem silnější a odolnější proti vibracím než bočnice rovné.

R 3 obsahuje středobasový měnič s velkou výchylkou, který je osazen stejnou technologií membrány jako modely SR a také stejnou technologií titanové kmitací cívky.

V kombinaci s výškovým reproduktorem Audiovector Evotech, tj. nejrychlejším a nejjemnějším tweeterem s měkkou kalotou, jaký existuje, je reprosoustava velmi dobře vyvážená a dynamická. U tohoto modelu Signature si nelze nic víc přát, pokud jej nebudete porovnávat s jeho většími sourozenci.

Odstraněním paralelních stěn uvnitř skříně jsme zcela zabránili vzniku vnitřních kmitů, které mají u jiných reprosoustav negativní vliv na kvalitu zvuku. Toto řešení pak umožňuje použít jen minimální tlumení, což přináší čistší, jasnější a důraznější zvuk.

Natural Crystal Structure [NCS] je jedním z mnoha neviditelných technologických vylepšení u modelů Arreté. Zmrazením komponentů na -238 °C se molekuly mědi přeskupí do svých přirozených pozic, čímž dojde ke snížení elektrického odporu a zvuk se celkově projasní.

R 3 SIGNATURE Cena – 131 990 Kč • Nová, o 25% tužší skříň s vnitřními oddíly • NOVÝ Evotech - nová hedvábná kopulka výškového reproduktoru • Nové membrány ze sendvičových aramidových vláken pro zvýšení detailnosti a vylepšení zvukové scény • Nový crossover s DFF filtry 4. generace • Nová základna pro lepší mechanické vlastnosti. • Povrchová úprava: Italian Walnut, African Rosewood Satin White a Black Ash * Příplatek za klavírní lak nebo jinou barvu – 12 990,-Kč

Výškový reproduktor R EVOTECH

Středo-basový reproduktor 6.5 “ aramidová vlákna

Ozvučnice Bassreflex směřující dolů

Konstrukce: 2.5 pásmový systém

Frekvenční odezva 26-28 kHz

Citlivost 91 dB/W/m

Nominální impedance 8 Ω X-OVER Frekvence 230/3100 Hz

Výška / šířka / hloubka 104 x 21 x 35 cm

Provedení:

R3 Signature 131 990 Kč

R3 Svantgarde 214 990 Kč

R3 Arreté 269 990 Kč

*Příplatek za klavírní lak nebo jinou barvu: 14 990 Kč

*High Gloss baffles & plinths: 9 990 Kč

 

 

Dostupnost: 2-3 dny, skladem

Ve studiu k poslechu: Ano

Cena bez DPH: 109 083 Kč
Cena s DPH: 131 990 Kč
zboží v e-shopu: 1598 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/