AQ LABRADOR 28 MKIII

AQ LABRADOR 28 MKIII

buk, černý jasan, dub, jasan, mahagon, ořech, třešeň

Analyticky přesný zvuk se všemi detaily bez jakéhokoliv přikrášlení je to, čím Labrador 28 MKIII zaujme audiofily. Konstrukčně se jedná o dvoupásmovou reprosoustavu se zdvojenými středobasovými reproduktory.

Uspořádání D´Appolito dává reprosoustavě dokonalou směrovou charakteristiku v plném frekvenčním pásmu. Měniče jsou zapuštěny v sendvičovém čele, jehož již tak vysoká tuhost a odolnost proti rezonancím je ještě dále zvýšena křížovými výztuhami. Výhodou této koncepce je velká výkonová zatížitelnost při malé šířce reprosoustavy. Středobasové měniče jsou z dílny renomovaného dánského výrobce Scan-Speak, výškový reproduktor pak ze sesterské Vify. Připojovací terminál umožňující Bi-Amping je samozřejmostí, stejně jako vnitřní kabeláž Audioquest, zapájené vnitřní spoje a elektronická výhybka ve standardu D2D.

Reprosoustava Labrador 28 MKIII je vhodná pro ty, kdo chtějí univerzální řešení s přesným zvukem bez jakýchkoliv příkras. Často po nich sáhnou lidé, kteří pracují s hudbou profesionálně.

Technické parametry:

Systém: 2-pásmový

Impedance: 8 Ohm

Šumový výkon: 100W

Hudební výkon: 220W

Citlivost: 89dB/1W/1m

Kmitočtový rozsah: 30Hz - 30kHz v 6dB pásmu

Výhybka: 12,18 dB/oct

Rozměry (šxvxh): 212mm x 1000mm x 330mm

Hmotnost: 18kg

Objem: 50l

Systém bassreflex

Cena za 1 PÁR!

Dostupnost: 2 až 3 dny

Cena bez DPH: 24 785 Kč
Cena s DPH: 29 990 Kč
zboží v e-shopu: 1597 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/