Chord Electronics CODE X

Chord Electronics CODE X

Tento síťový přehrávač od společnosti Chord představuje kombinaci jednoduchého rozhraní s mnohonásobně oceňovanou technologií FPGA DAC s podporou UPnP/DLNA, která zajišťuje dokonalou kvalitu zvuku a ohromující poslechové zážitky.

 

CodeX je náš dedikovaný síťový přehrávač, který je zařazen do produktové řady Choral a jako první z této řady nabízí pokročilé přehrávání streamované hudby. Přehrávač CodeX je vybaven dedikovaným softwarem FPGA DAC a plně si zaslouží být nazýván jedním ze světově nejvyspělejších síťových hudebních přehrávačů s funkcionalitou uPnP. Díky podpoře přehrávání souborů s kódováním DSD 128, 384 kHz, možnosti přehrávání přes USB a použití technologií použitých v našem vlajkovém modelu DSX1000 je přehrávač CodeX významným přírůstkem do řady Choral, do níž spadá i D/A převodník DAVE.

 

CodeX je jedním z prvních výrobků na světě, které nabízejí podporu přehrávání souborů s kódováním DSD 128 a DSD 64 přes USB a PCM souborů v rozlišení 192 kHz přes Ethernet. Tento přehrávač podporuje PCM dekódování s rychlostí až 384 kHz, čímž je zajištěna plná kompatibilita s nejnovějšími hudebními soubory s velmi vysokou vzorkovací frekvencí. Díky použití naší technologie DAC CodeX získává značnou výhodu co se kvality zvuku týče oproti obyčejným hudebním streamerům, které jsou vybaveny běžně dostupnými integrovanými DAC obvody.

 

CodeX se může pyšnit digitálními vstupy - USB a koaxiálním, které slouží k plnému využití technologie DAC implementované do přístroje. V přehrávači bylo použito proprietární řešení společnosti Chord spočívající v ovládání analogového potenciometru hlasitosti pomocí dálkově řízeného motoru, které zajišťuje vysoce přesné nastavení hlasitosti za absence problémů souvisejících se zkreslením nízkoúrovňového signálu, s nimiž se obvykle lze setkat u tradičních digitálních obvodů pro ovládání hlasitosti, které se často používají v jiných síťových přehrávačích. Díky odpovídajícímu softwaru a dálkovému ovládání je ovládání přehrávače CodeX velmi jednoduché.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Černý, Stříbrný

FREKVENČNÍ ROZSAH

20Hz – 20kHz +/- 0.2dB

DYNAMICKÝ ROZSAH

118dB

VÝSTUPNÍ NAPĚTÍ

4v RMS Balanced – 2v RMSUnbalanced

HARMONICKÉ ZKRESLENÍ

103dB

SEPARACE KANÁLŮ

> 115dB @ 1kHz

VÝSTUPNÍ IMPEDANCE

75ohms

PODPOROVANÉ VZOROVÉ KMITOČTY

44.1kHz to 192kHz via Ethernet andCoax BNC – 44.1kHz to 384kHz viaUSB

SPOTŘEBA ENERGIE

20W

PROVOZNÍ NAPĚTÍ

85v – 270v AC (50 – 60Hz) AutoSwitching

ROZMĚRY

338 x 145 x 60mm

HMOTNOST

7kg

Dostupnost: na dotaz

Cena bez DPH: 131 405 Kč
Cena s DPH: 159 000 Kč
zboží v e-shopu: 1597 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/