Quadral AURUM A8

Quadral AURUM A8

Zesilovač AURUM A8. Highendový integrovaný zesilovač A8 je kompletně vyroben v Německu. Tento špičkový stereofonní komponent je koncipován jako dvojité mono. Jeho elektrické obvody jsou tedy pro každý kanál zcela samostatné a zcela shodné, od vlastního zdroje, zpracování a zesílení signálu až po výstupní terminály. Jsou zde využity všechny technické a vědecké znalosti současné technologie elektronických obvodů. S naším highendovým zesilovačem získáte mimořádnou úroveň potěšení z poslechu hudby.

Výstupní prvky zaručují nízkou míru zkreslení a ohromující hudebnost přednesu. Zcela nezávislé zpracování dokonale oddělených sekcí zesilovače. Oddělené zdroje pro digitální i analogové moduly. Širokopásmový filtr čistí rušení z externích připojení a z domácí elektrické zásuvky. Velmi kvalitní zapouzdřená signálová relé a pozlacené kontakty pro optimální přenos signálů zaručují dokonalé přepínání vstupů a přenos signálu. Operační zesilovače BI-FET pracují s nízkým zkreslením a minimální úrovní šumů, jsou určeny pro co nejširší frekvenční rozsah a čistou vzrůstající dynamiku při hudební reprodukci. Jsou zde využity nízkošumové operační zesilovače od Analog Devices pro maximálně citlivé vstupní části.

• Účinný signálový přenos s minimálním zkreslením.

• Optimalizovaný modul vnitřního uspořádání pro co nejkratší signálové cesty.

• Vysoce kvalitní polypropylénové kondenzátory vyrobené v Německu.

• Extrémní potlačení interferencí a bezeztrátové průchod signálu přes SMD technologii

• Perfektní double-mono konstrukce, včetně, samostatného signálového zpracování a individuálního zesílení signálu pro maximálně dynamickou a věrnou reprodukci.

• Symetrické vstupní konektory (XLR) pro optimální signálový přenos. Tento profesionální typ připojení zvyšuje čistotu přeneseného signálů, který není znehodnocen získaným šumem a ruchy.

Výstupní výkon při 8 Ohm

100 W

Výstupní výkon při 4 Ohm

180 W

Frekvenční rozsah

1Hz - 110 kHz (-3 dB)

Harmonické zkreslení

< 0,03%

Odstup signál/šum 75 dB

Spotřeba ve vypnutém stavu

< 0,5 W

Vstupy

3 páry cinch, 2 x opt.Toslink, 1 x Koax SPDIF, 1 x USB

Rozměry 453 x 130 x 345 mm

Hmotnost 13,30 kg

Set Quadral AURUM A8 + Dálkové ovládání Quadral AURUM RC3 - 53.900,- Kč

 

Dostupnost: 2-4 dny

Cena bez DPH: 44 545 Kč
Cena s DPH: 53 900 Kč
zboží v e-shopu: 1598 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/