Audeze LCD-2 Rosewood, semiš

Audeze LCD-2 Rosewood, semiš

Profesionální referenční sluchátka s magneto-planárními měniči. Ultratenká membrána v homogenním magnetickém poli zajišťuje bezkonkurenční rychlost odezvy i přesnost pohybu. Rám mušlí je vyroben z velmi tvrdého ušlechtilého dřeva Rosewood.

Profesionální referenční sluchátka s magneto-planárními měniči. Ultratenká membrána v homogenním magnetickém poli zajišťuje bezkonkurenční rychlost odezvy i přesnost pohybu. Rám mušlí je vyroben z velmi tvrdého ušlechtilého dřeva Rosewood.

Sluchátka značky Audeze přinášejí do hry mnohem víc, než jen stále větší měniče, lehčí magnety a kvalitnější plasty. Vývojáři v Audeze zašli mnohem dál než většina konkurence a své modely vybavili výjimečnými měniči “planar magnetic”, v nichž je rozměrná, ale extrémně lehká membrána umístěna mezi dvěma soustavami magnetů. Výjimečnost tohoto systému spočívá v rovnoměrnosti magnetického pole, které působí na lehkou membránu paralelně a tedy stejnou silou v každém místě.

Sluchátka s technologií planar-magnetic

vyšší rychlost a přesnost pohybu lehké membrány

velmi široký frekvenční rozsah při zachování minimálního zkreslení

celková úroveň zkreslení je několikanásobně nižší oproti běžným elektrodynamickým sluchátkům

díky minimu pohyblivých částí vynikají sluchátka dlouhou životností a vysokou stabilitou zvuku v čase

konstantní impedance v celém frekvenčním pásmu znamenají nižší nároky na zesilovač

Sluchátka Audeze mají znamenat absolutní světovou špičku a tomuto cíli podřizují opravdu vše od použitých technologií, přes materiály až po průběh samotné montáže.

Výjimečná zvuková kvalita

Měniče “planar magnetic” razí svou vlastní cestu, na níž zcela opouštějí tradiční technologii dynamických sluchátek spolu se všemi jejich neduhy. Pouze díky tomuto radikálnímu pojetí si dnes můžete vychutnat zvuk, jehož preciznosti a dynamice se žádný elektrodynamický model nevyrovná.

Všechny součástky sluchátek jsou pečlivě měřeny a párovány, aby spolu tvořily dokonale vyvážený pár. Teprve potom jsou opatřeny vlastní kartou s výsledky měření a odeslány k vám domů, kde udělají z poslechu oblíbených nahrávek váš soukromý svátek.

Pevná konstrukce, ale jemné objetí

Rámeček mušlí Audeze LCD-2 Rosewood je vyroben z velmi tvrdého ušlechtilého dřeva Rosewood. Měniče jsou v nich usazeny tak, aby co nejlépe směřovaly přímo proti uchu a zajišťovaly tak optimální kresbu prostoru. Samotné náušníky mohou být vyrobeny z velmi jemné a prodyšné jehněčí kůže nebo odolného semišového mikrovlákna (aktuální varianta).

Konstrukce Otevřená

Měniče Planar magnetic, neodymové magnety

Materiál náušníků Semiš

Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)

Frekvenční rozsah 5 - 20.000 Hz

Citlivost 90 dB/1 mW

Impedance 60 Ω

Zatížitelnost 1 - 4 W

Harmonické zkreslení < 1 %

Hmotnost 522 g bez kabelu

Typ připojení Odpojitelný kabel

Parametry kabelu 2,5 m odpojitelný

Konektor 6,3 mm

Redukce Jack 3,5 přímý zlacený

Barva černá, dřevo

Příslušenství Transportní kufr, kabel Jack 6,3 mm - miniXLR

provedení a kombinacích - náušníky semiš, kůže

mušle - rosewood, shedua

Dostupnost: 2-3 dny

Cena bez DPH: 26 851 Kč
Cena s DPH: 32 490 Kč
zboží v e-shopu: 1281 e-shop systém banan.cz