Audiovector QR3

K poslechu ve studiu
Značka: Audiovector
64 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při navrhování řady QR bylo naším cílem nabídnout dnešní nejmodernější technologie v dokonale provedeném kompaktním balení. Zvuk je velký a odvážný, příjemný a detailní – skvělý pro všechny druhy hudby.

Základna s páskem je vyrobená z jednoho kusu leteckého hliníku. Poté je precizně opracovaná, opískovaná sklem, okartáčovaná a eloxovaná na překrásnou wolframově titanovou šeď. Nakonec je osazená červeně pozlacenou rozptylovou síťkou, která funguje jako sykavkový S-Stop filtr. Nový pístový basový měnič se zdvojeným magnetickým systémem Audiovector je schopen pracovat jako ideální píst v rozsahu několika oktáv frekvenčního pásma, a to bez zkreslení, s nímž se lze obvykle setkat u hliníkových/diamantových měničů. A to znamená, že podání je příjemné, precizní a detailní, a přesto i dynamické a muzikální.

BAREVNÉ PROVEDENÍ White Silk / Black Piano / Dark Walnut TYP TWEETERU Gold Leaf AMT with S-stop filter POUŽITÍ Podlahová reprosoustava CITLIVOST 90 dB FREKVENČNÍ ROZSAH 30 – 45 000 Hz NOMINÁLNÍ IMPEDANCE 4-8 ohm DĚLÍCÍ FREKVENCE 400/3000 Hz VÝKON 200W ROZMĚRY 94,2 x 19 x 23,2 cm Cena je za pár * Příplatek za klavírní lak nebo jinou barvu 14 990 Kč * High Gloss baffles & plinths - 9 990 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky