Audiovector QR7

Značka: Audiovector
142 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

QR 7
SILNÁ DYNAMIKA A PŮSOBIVÉ BASY
Cílem konstrukce řady QR bylo vždy nabízet nejpokročilejší technologie v dokonale zpracovaném a proporčně vyváženém high-endovém balení. Zvuk je velký, odvážný a dynamický, ale zároveň jemný a detailní, když je to potřeba, a představuje vynikající řešení pro všechny typy hudby.

Model QR 7 je nejvyšší vlajkovou lodí řady QR a je vybaven obrovským 2×8palcovým basovým systémem, 6palcovým středovým reproduktorem a sladkým, ale detailním výškovým reproduktorem AMT, tento reproduktor je ideální pro nezatěžující a dynamický poslech.

Po doplnění o rychlý QR Sub, detailní QR Center a snadno umístitelnou QR Wall jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout velmi silné a výkonné řešení reproduktorů pro domácí kino.

Díky šetrnému impedančnímu zatížení a vysoké účinnosti 90,5 dB se jedná o snadno ovladatelný reproduktor - perfektně se hodí pro polovodičové i lampové zesilovače.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Citlivost: 90.5 dB/W/m
Frekvence výhybky: 425/3000 Hz
Frekvenční odezva: 28-52 kHz
Impedance: 6 Ohm
Rozměry: 114 x 25 x 40 cm
Systém: 3 pásma
Výkon: 300W
Basový měnič: 2 x 8” Pure Piston Technology
Středobasový měnič: 1 x 6” Pure Piston Mid
Výškový měnič: Gold Leaf AMT 2 with S-stop

RUČNÍ VÝROBA V DÁNSKU OD ROKU 1979
Audiovector je rodinná společnost vyrábějící reproduktory, která se specializuje na inovativní a pokročilé zvukové technologie. Vyrábíme pouze to nejlepší špičkové audio pro náročné milovníky hudby. Inovace a tradice jdou ruku v ruce a přinášejí vynikající produkty a jedinečný zážitek z poslechu.