DYNAUDIO DAYS 2023

 Vážení zákazníci,

ve spolupráci se společností DYNAUDIO jsme pro Vás připravili prodejní promo akci na hifi a high-end reprosoustavy DYNAUDIO.

V našem studiu budeme mít pro Vás k poslechu připraveny tyto modely:

DYNAUDIO FOCUS 10


Kompletní bezdrátový hi-fi systém pro malé až středně velké místnosti s autentickým Dynaudio zvukem a nejmodernější bezdrátovou konektivitou v elegantním a stylovém těle. Focus 10 jsou aktivní regálové reprosoustavy se 140 mm středobasovým a 28 mm výškovým měničem, oba poháněné vlastním zesilovačem o celkovém výkonu až 390 W.

V kombinaci se sofistikovaným DSP procesorem a možností kalibrace zvuku Dirac Live rozezvučí tyto na první pohled nevinné reproduktory jakýkoli prostor detailním a úderným zvukem.

 DYNAUDIO CONTOUR 30i


Kompletní sloupový reproduktor Contour 30i je připraven vyrazit vám dech. Jedná se o zcela vylepšenou verzi oceňovaného modelu Contour, se kterou si inženýři v Dynaudio skutečně vyhráli

Nejlepším počinem je výškový měnič Esotar 2i - nadopovaná verze oblíbeného modelu Esotar 2. Nyní je vybaven větší zadní komorou pro účinnější tlumení a vynelázavou vnitřní kopulkou Hexis, kterou lze spatřit i v nejvyšší sérii Confidence. Společně vyrovnávají odezvu a nežádoucí rezonance pro ještě jasnější a hladší výšky.

Promo nabídka v průběhu Dynaudio Days

  • Řady Emit a Evoke – sleva 25% z MOC
  • Ke každému páru Special Forty, Contour i, Focus a Confidence poukaz na LP dle vlastního výběru v hodnotě 5.000 Kč
  • Prodloužená záruka:
    – 8 let na pasivní součástí (všechny řady)
    – 3 roky na elektroniku (platí pro Focus)

V případě zájmu o návštěvu a poslech nás prosím kontaktujte:

HI-FI Studio Prostějov

Svatoplukova 2187/22
796 01 Prostějov

Jiří Konečný, tel: +420 722 705 125
Tomáš Skácel, tel: +420 774 037 152