Electrocompaniet AW 180 MONO BLOCK + EC 4.8 Reference Preamplifier

K poslechu ve studiu
199 990 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monofonní výkonový zesilovač Electrocompaniet AW 180 M představuje špičkovou reprodukci zvuku. Právě na něj se spoléhají producenti a inženýři nahrávek, audiofilové a recenzenti, aby jim poskytl věrnou reprodukci master nahrávky. Bez ohledu na to, kolik slov použijeme, skutečné schopnosti AW 180 se vzpírají vysvětlení. Musíte si ho prostě poslechnout.

A bude vás to bavit.

Technologie plovoucího transformátoru FTT, která je schopna dodávat dvakrát větší proud než běžný napájecí zdroj, nejmodernější komponenty a vyvážené propojení umožňující přemostěný režim s dalšími zesilovači dělají z AW 180 M jedinečný, výjimečný produkt.

Dvoukanálový předzesilovač 4.8, který se řadí mezi oceněné produkty společnosti Electrocompaniet.

Předzesilovač EC 4.8 je navržen tak, aby všechny výkonové zesilovače zněly ještě lépe a aby naplnil potřebu referenčního předzesilovače ve vyšší cenové hladině. 4.8 zvládne zdroje i výkonové zesilovače, díky čemuž systém dosáhne ještě výš.

Duální monofonní konstrukce s napájecím zdrojem pro každý kanál zajišťuje výsostnou kvalitu zvuku. Dálkové ovládání prostřednictvím dodávané jednotky nebo volitelného zařízení ECT 2 na bázi RF.

Součástí je také nová síť SPAC pro bezpečnostní ovládání připojených výkonových zesilovačů.

Zboží bylo zakoupeno u nás, ale je majetkem našeho zákazníka, nelze objednávat přes e-shop. K poslechu a případnému převzetí v našem studiu. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.