FOCAL CELESTEE

Značka: Focal
24 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třetí generace kultovních sluchátek
Sluchátka Focal Celestee spojují moderní design, luxusní povrchovou úpravu a působivý zvukový výkon. Jejich exkluzivní meniče Focal zaručují vynikající dynamiku a vysokou přesnost zvuku. Sluchátka jsou zhotovena tak, aby omezovala rezonance a dosahovala nekompromisní kvality zvuku: jejich zvuk je čistý, přesný a s působivým rozšířením basů.
Dalším výjimečným prvkem sluchátek Focal Celestee je jejich jedinečná kombinace námořnické modři a nadčasové měděné úpravy Soft Copper. Sluchátka jsou dále vylepšena použitím vysoce kvalitních materiálů a jsou vyrobena z semianilinové kůže použité na náušnících i hlavovém mostu. Design sluchátek Celestee je mistrovským dílem značky Focal.
Hliníková konstrukce má přesně řízenou geometrii, dokonale tvaruje hlavu a poskytuje vynikající přilnavost a ještě větší pohodlí. Sluchátka Celestee vám pomůžou odhalit krásu každého poslechového okamžiku, ať už doma nebo na cestách. POHODLÍ A VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY
Sluchátka jsou potažena kůží a obložena mřížkou z nerezové oceli. Hlavový most kombinuje na vnější straně kůži s mikrovláknem uvnitř, zatímco náušníky jsou ze semianilinové kůže. Vysoce kvalitní materiály jsou klíčovým prvkem designu, estetiky a pohodlí při používání sluhátek.


REPRODUKTORY FOCAL
Celestee jsou uzavřená sluchátka, která jsou vybavena 40mm elektrodynamickými širokopásmovými měniči ze slitiny hliníku a hořčíku. Poskytují výjimečnou dynamiku a lineární frekvenční odezvu, která sahá až k 23 kHz. Reprodukce zvuku je neuvěřitelně přesná. Inverzní kopulky měničů ve tvaru písmene M a jejich větší emisní povrch výrazně zvyšují čistotu poslechu.


NÁMOŘNICKÁ MODŘ JE NOVÁ ČERNÁ
Námořnická modř je moderní, nadčasová a sofistikovaná volba pro Celestee. Je to vůbec poprvé, kdy se tato modrá barva objevila v kolekci Focal. Harmonicky se mísí s povrchovou úpravou Soft Copper, která se nachází na prstencích náušníků, vnitřních mřížkách, logu a kabelových konektorech.

Hlavní parametry:
• Typ sluchátek: High-end uzavřená sluchátka přes hlavu
• Měnič: 40 mm, inverzní kopulka ve tvaru písmene M, slitina hliníku a hořčíku
• Typ měniče: Elektrodynamický, širokopásmový
• Impedance: 35 ohmů
• Frekvenční rozsah: 5 Hz – 23 kHz
• Citlivost: 105dB SPL / 1 mW @ 1 kHz
• THD: 0,1 % @ 1 kHz / 100 dB SPL
• Hmotnost: 430 g
• Kabelové připojení: 1 x 1,2m OFC 24 AWG kabel s 3,5mm asymetrickým TRS Jack konektorem, 1 x Jack adaptér z 3,5mm na 6.35mm
• Přepravní pouzdro: 50x240x120mm

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUCHÁTKA
Záruka: 2 roky