KEF Kube 8b subwoofer

Značka: KEF
14 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní subwoofer v uzavřené ozvučnici s 200 mm měničem. Krásný design plně uzavřené ozvučnice ze sebe dostane explozivní sílu. iBX technologie rozšíří hloubku basů a tím otevře plný potenciál výkonu měniče, ať už v normálních či extrémně vysokých úrovních. Díky jedinečné schopnosti KEF se podařilo měnič integrovat do ozvučnice a tím se optimalizace dostala úplně na novou úroveň. Nový subwoofer přináší hudbu a efekty v novém rozměru, jenž vás ponoří hluboko do děje. Designový tým KEF vytvořil iBX. Algoritmus pro rozšíření basů, který umožní plný potenciál měniče. Též dává nekompromisní přesnost a perfektní souhru mezi zesilovačem, měničem a uzavřeným kabinetem. Subwoofery Kube nabízí flexibilní nastavení. S řadou vstupů, nastavením fáze a ekvalizéru můžete umístit subwoofer kamkoliv v místnosti a on stále podá skvělý výkon. Kube lze připojit k jakýmkoliv reproduktorům a k jakémukoliv systému a vždy vám odhalí nové hloubky ve zvuku. KEF je pravděpodobně jediný špičkový výrobce, který navrhuje a sestavuje měnič, ozvučnici a obvody ve vlastních prostorách. Tato úroveň integrace je charakteristickým znakem závazku k čistému zvuku a Kube zůstává v souladu s tímto ideálem. Tím získáte měnič a zesilovač v dokonalé harmonii pro nejlepší výkon. Hmotnost 13 kg Typ subwooferu Aktivní uzavřený subwoofer Měnič 200 mm Frekvenční odezva 34Hz - 140Hz (-6dB) Zesilovač Integrovaný zesilovač 300W(Třída D) s DSP předzesilovačem/EQ tři přednastavené pozice Rozměr ozvučnice (s podstavcem) 293x293x310mm Hmotnost subwooferu 11,3 kg Kube 10b - 1x250mm reproduktor, 300W - 17.490,- Kč Kube 12b - 1x300mm reproduktor, 300W - 19.990,- Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

KEF je zkratka pro britskou společnost KEF Electronics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního audio a hifi techniky. Společnost byla založena v roce 1961 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v oboru zvukového vybavení.

KEF nabízí široký sortiment produktů, včetně reproduktorů, zvukových soustav, sluchátek, zesilovačů a dalšího audio zařízení. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitního zvukového vybavení pro domácí kino a hifi systémy, které jsou určeny pro náročné uživatele, kteří očekávají vynikající zvukový výkon a nejlepší zážitek z poslechu hudby.

KEF se proslavil svými inovativními technologiemi a patentovanými designy reproduktorů, které pomáhají vytvářet vysoce kvalitní a autentický zvuk. Společnost se snaží o neustálé zlepšování svých produktů a o to, aby zákazníkům poskytla vynikající zvukový zážitek.

V současné době se KEF řadí mezi přední světové značky v oboru audio a hifi techniky a je respektována pro svou kvalitu, inovace a dlouhou historii v tomto odvětví.