NAD C700

K poslechu ve studiu
Značka: NAD
39 990 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový BluOS streamovací zesilovač NAD C 700. Model C 700 je inspirován svým sourozencem NAD M 10 z řady Masters. Jak už ale příslušnost C 700 do řady Classic napovídá, je tato novinka za velmi zajímavou cenu. Pevná, kompaktní skříň NAD C 700 je vyrobena z hliníku v kombinaci s předním skleněným panelem, do kterého je integrovaný kvalitní barevný displej s úhlopříčkou 12,7 cm.

Displej není dotykový, ale přesto ukazuje přebal alba, průběh přehrávání a pomocí ovladače hlasitosti a navigačních tlačítek na něm lze měnit nastavení systému. Koncové stupně HybridDigital UcD s trvalým výkonem 2x80W do 4/8 ohmů rozehrají mnoho různých typů reprosoustav.

Díky vestavěnému BluOS streameru s ovládací aplikací v češtině tak stačí k NAD C 700 připojit reprosoustavy a můžete si užívat hodiny a hodiny hudby. C 700 může být použit jako samostatný zvukový systém; nebo může být začleněn do BluOS systému po celém domě až s 63 zónami, vždy s plnou podporou zvuku ve vysokém rozlišení. Lze ho také kombinovat s jinými AirPlay 2 komponenty pro hudbu z iOS zařízení po celém domově.

Minimalistickým designem a prémiovými materiály zaujme C 700 všechny vaše smysly - nejen sluch, ale také zrak a hmat. Zesilovač je vestavěn do pevné hliníkové skříně s hladkým skleněným předním panelem a 5“ (12,7 cm) barevným displejem s vysokým rozlišením, který zobrazuje přebal alba, průběh přehrávání a nastavení zesilovače. C 700 lze nastavovat v menu na barevném displeji pomocí ovladače hlasitosti a navigačních tlačítek na předním panelu. C 700 se umí také naučit povely vašeho oblíbeného dálkového ovládání.

C 700 je ideálním řešením pro věk streamování. Jen připojte své reprosoustavy a vyberte si hudbu k poslechu pomocí intuitivní BluOS aplikace pro váš chytrý telefon, tablet, PC nebo Mac. Bude to znít úžasně. Důkladně moderní S vestavěným Ethernet a Wi-Fi připojení a síťovým streamerem, založeným na oceňované platformě BluOS má C 700 vše, co potřebujete k přehrávání hudby na svých oblíbených reprosoustavách.

Aplikaci BluOS můžete použít pro výběr hudby z internetových rádií a desítek různých streamovacích služeb nebo si přehrávat hudbu z externího disku, připojeného k USB port C 700. C 700 také podporuje Spotify Connect a Tidal Connect, takže můžete ovládat přehrávání přímo z aplikací těchto služeb; AirPlay 2 umožňuje streamování hudby ze zařízení Apple a knihoven iTunes. Hudbu také můžete vybírat hlasem pomocí protokolů Amazon Alexa, Apple Siri nebo Google Assistant. DAC převodník C 700 s vysokým rozlišením může přijmout streamy až 24- bit/192kHz. Stejně jako ostatní BluOS komponenty má C 700 plné MQA dekódování a rendering. S těmito vlastnostmi si můžete užívat bezztrátové audio ve vysokém rozlišení ze služeb jako je Amazon Music HD, Deezer, Qobuz a Tidal.

C 700 má dva stereo RCA analogové linkové vstupy, stejně jako koaxiální a optický digitální vstup pro připojení přehrávačů disků, herních konzolí, adaptérů médií a jiných komponent. Naleznete zde také HDMI eARC port pro připojení TV s podporou HDMI eARC. Toto propojení umožnuje ovládat hlasitost C 700 pomocí dálkového ovládání televize.

Výstup na reproduktory doplňuje u C 700 výstup pro subwoofer. Pomocí BluOS aplikace můžete nastavit výhybku subwooferu pro hladký přechod mezi subwooferem a hlavními reprosoustavami. C 700 má také obousměrný aptX HD Bluetooth, takže můžete poslouchat hudbu v bezdrátových sluchátkách a streamovat zvuk s kteréhokoli chytrého zařízení.

Trvalý výkon: 80 W do 8 ohmů, 100 W do 4 ohmů, dynamický výkon: 100 W do 8 ohmů, 125 W do 4 ohmů

24-bit / 192 kHz DA převodník audiofilské třídy, BluOS síťový streamer s Wi-Fi a Ethernet připojením, 5-palcový barevný displej s vysokým rozlišením, rozmanitá digitální i analogová konektivita

Moderní HDMI eARC vstup pro připojení TV výstup pro subwoofer s nastavitelnou výhybkou, obousměrný Qualcomm aptX HD Bluetooth, bezdrátové přehrávání prostřednictvím Apple AirPlay 2, podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant, široká škála hudebních služeb včetně Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz a mnoha dalších ovládání pomocí BluOS - aplikace pro iOS, Android, Mac OS, Windows

Doplňkové parametry

Kategorie: Stereo receivery
Záruka: 2 roky