REL S/812

Akce K poslechu ve studiu
Značka: REL
44 900 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

S/812 využívá zesilovač NextGen3 modelu 212/SE, který je elektronicky omezen na 800 W se špičkami přesahujícími 1 000 W. Zvýšený výkon je nutný pro speciální filtry poprvé použité v modelu HT/1508, které nabízejí téměř dvojnásobný výkon pod 40 Hz pro aplikace .1/LFE.

Vysoké a nízké vstupy využívají novou konstrukci nazvanou PerfectFilter, která nabízí hudebně přirozenější výkon s větší vzdušností a otevřeností. Již tak ultralehký kužel měniče z původní řady Serie S byl vylepšen zadní výztuhou z uhlíkových vláken, která ztužuje a ztlumuje kužel téměř o 60 % více než původní. Vylepšená filtrace má za následek větší rychlost, jemnost a přesnost a nabízí výkonnou a extrémně plochou odezvu.

V neposlední řadě se jedná o první REL se středním šasi, které jsou navrženy tak, aby je bylo možné stohovat až po třech jednotkách na každé straně. To otevírá obdivuhodný rozsah referenčních linkových soustav REL zcela novému publiku.

Zboží bylo zakoupeno u nás, ale je majetkem našeho zákazníka, nelze objednávat přes e-shop. K poslechu a případnému převzetí v našem studiu. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.