SENNHEISER HD 800

K poslechu ve studiu
Značka: SENNHEISER
28 930 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlajková firemní loď, model HD 800 je výsledkem dlouholetého výzkumu a souhrnem zkušeností z vývoje mnoha modelů sluchátek předešlých. Tato otevřená, circum-aurální dynamická stereo sluchátka zahrnují pokročilé technologie výroby sluchátkových reproduktorů fy Sennheiser. Jejich do prstence vytvarovaná membrána (s cívkou a magnetem) je ta nejlepší a nejrozměrnější, jaká kdy byla užita v dynamických sluchátkách. Nabízí zcela přirozený, bohatý, vysoce definovaný zvuk pro mimořádné poslechové zážitky.

Žádný z dalších výrobců sluchátek nebyl schopen se natolik přiblížit akustickým podmínkám přirozeného poslechu, jako se to povedlo firmě Sennheiser v případě modelu HD 800. Vzhledem k referenční úrovni zvukového projevu mají i neobyčejný a vizuálně efektní industriální vzhled. Vybraným součástem je věnována speciální péče - měnič je uchycen v precizně zpracovaných dílech z nerezové oceli; jejich náušníky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu - speciální tkaniny z mikrovlákna; k výrobě sluchátkového mostu a systému propojení s reproduktory bylo využito speciálních poznatků z vývoje v leteckém průmyslu. K výraznému navýšení kvality došlo také v oblasti připojení, neboť tato sluchátka využívají speciálně vytvořené kabely s vysokou vodivostí, využívající konstrukci se čtyřmi vodiči a teflonovou izolaci. 

Vlastnosti: Nová reference třídy sluchátek s kabelem Otevřená, circum-aurální dynamická stereo sluchátka Největší měniče jaké kdy byly využity ve sluchátkách - nová inovativní konstrukce reproduktorů Speciální odkrytá sluchátková "mušle", zvolená z akustických i designových důvodů Přirozený poslechový vjem - realistické a přirozené zvukové pole Kovový most s vnitřním polstrováním Speciálně vyladěný, impedanci upravující kabel s nízkou kapacitou Speciální vysoce přesné sluchátkové konektory Obsah balení HD 800 Konstrukce otevřená, dynamická Akustický tlak 102 dB (1 kHz, 1 Vrms) Signálový konektor 6,3 mm stereo Dotykový tlak cca 3,4 N Harmonické zkreslení (THD) 0,02 % Jmenovitá impedance 300 Ohm 14 - 44100 Hz (-3 dB) Nasazení na ucho circumaural Délka kabelu 3 m Frekvenční rozsah 6 - 51 000 Hz (-10dB) Hmotnost cca 330 g

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUCHÁTKA
Záruka: 2 roky