IsoTek SET V5 Sirius + Premier C19

Značka: IsoTek
22 490 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

V5 Sirius navazuje na svého úspěšného předchůdce a posouvá hranice možného opět o několik úrovní výše. Síťový filtr je koncipován pro 6 audio-video komponentů a oproti své předchozí verzi nyní nabízí 16A vstup! Každá výstupní zásuvka je samostatně zapojena, což je ideální pro snížení a eliminaci křížové kontaminace síťového šumu v diferenciálním režimu. V5 Sirius je vybaven technologií KERP © (Kirchoff's Equal Resistance Path), která zajišťuje stejný odpor a stejnou dodávku energie do všech zásuvek. Nástupce již tak výkonného předchůdce EVO3 nabízí výrazné zlepšení v eliminaci nechtěného šumu až na 60dB. 

Vnitřní kabeláž v liště je speciálně navržená, aby splňovala nejvyšší standardy dodávky energie, i proto je použita vysoce kvalitní čistá bezkyslíkatá měď s postříbřením, pro co nejnižší možný odpor a vysokou intenzitu proudu. Přepěťová ochrana je nyní až  54 000A, tím poskytuje ochranu před přepětím a napěťovými špičkami v síťi, prodlužuje výrazně životnost vašich audio-video komponentů. Nově také lišta nabízí snadno resetovatelný pokročilý pojistkový systém a lze ji snadno rozšířit díky konektoru IsoTek "System Link", umožňující propojit více jednotek IsoTek dohromady. Součást balení je také speciální konzole umožňující praktické připevnění na zeď

Klíčové vlastnosti:

Optimalizované čisticí obvody pro účinné odstranění šumu v běžném a diferenciálním režimu (60dB).
Jedinečný filtr Individual Differential Gate© s individuálním zapojením zásuvek zajišťuje adekvátní izolaci mezi všemi šesti výstupy a další eliminaci vzájemné kontaminace připojených komponentů.
Patentovaný systém KERP© (Kirchoff’s Equal Resistance Path) s inovativním způsobem zajišťuje rovnocenný odpor a rovnocenné napájení napříč všemi zásuvkámi. Žádná zásuvka nedostane svůj příděl energie dříve než jiná, což je všeobecný problém ostatních napájecích výrobků, které mají řetězově zapojené zásuvky dohromady.
Nárazová ochrana až 54 000A.
Vnitřní kabeláž: stříbřená vlákna z OFC mědi s PTFE dielektrikum.
Maximální trvalý výkon 3680W.
Možnost snadné fixace na zeď s přiloženou sadou v balení.
Součástí balení je přívodní kabel IsoTek EVO3 Premier o délce 1,5m s koncovkou C19.

Počet zásuvek: 6
Možnost připojení další jednotky: Ano
Dodávaný napájecí kabel: IsoTek Premier C19
Vstupní napětí: 16A IEC C20
Celkové možné zatížení: 3680W (@230V)
Nárazová ochrana: 54000A
Rozměr: 88 x 55 x 555mm
Hmotnost: 2Kg

Dodávané příslušenství: 1x kabel EVO3 Premier C19/1,5m; příprava pro uchycení na zeď (2x kovový držák/4x šroubek/2x hmoždinka/2x vrut), 4x samolepící podložka

Test v CZ Hifi Voice:   https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/prislusenstvi-a-doplnky/4449-isotek-v5-sirius

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 2 roky