Xavian CONCERTO

Akce Výprodej K poslechu ve studiu
Značka: Xavian
166 000 Kč –40 %
8034 xavian concerto
166 000 Kč –40 % 99 990 Kč / pár
Skladem

Vystavený kus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Concerto je svěžím větrem v nabídce Xavian, nový pohled na zažitou podobu audiofilských reprosoustav. V klasicky pojaté ozvučnici kombinujeme nezaměnitelné kouzlo tradičního dřeva a nadčasových konzervativních tvarů s možností výběru luxusního provedení pravých dřevěných dýh a technologicky inovativních řešení, stavících na 25 letech zkušeností.

Vybírané zakázkové měniče vysoké kvality od dánské značky Scan-Speak s kevlarovými membránami zajišťují dokonalou spolehlivost, nízké zkreslení a neutrální tonalitu. V kombinaci s našimi promyšlenými výhybkami a inovativními zapojeními, definujícími novou éru zvuku Xavian, zůstává poslechová zkušenost nadmíru muzikální a dlouhodobě neúnavná. Předností je také mimořádná citlivost, vedoucí k nebývalé vzdušnosti, živosti a dynamice reprodukce. Concerto díky tomu nabízí skvělé výkony v nízkých a středních hlasitostech. Také u této řady probíhá výroba kompletně v Hostivici, rukama zručných truhlářů a zkušených elektroniků, aby se zajistila bezchybná aplikace komplexního systému vnitřního tlumení v prostoru s pevnými vzpěrami na každém kritickém místě ozvučnice.

Řešení spodního bassreflexu s obloukovými průduchy v podstavci podtrhuje jednak vizuální čistotu, ale také pomáhá k bezchybnému navázání basové složky reprodukce, která se může ideálně šířit v jakémkoliv prostoru. Spodní vyústění navíc vykazuje nejmenší nároky na umístění v běžném obývacím pokoji. Promyšlený systém levellátorů umožňuje dosažení dokonale vodorovné polohy a také snadné vymontování, pokud byste raději použili nožičky či hroty dle své vlastní volby.

Provedení:  Ořech

HARMONICKÁ ŘEŠENÍ: Technologicky inovativní a originální konstrukce vysoká citlivost a živost reprodukce vhodné pro použití i s elektronkovými zesilovači rigidní ozvučnice s vnitřními vzpěrami a kompozitním bitumenovým tlumením.

Povrch z pravé dýhy pro jakýkoliv interiér, krycí mřížka se skrytým uchycením magnety (za příplatek)

Vybírané zakázkové měniče Scan-Speak - párování měničů v toleranci +/- 1 dB, pokročilé řešení frekvenčních výhybek s impedanční kompenzací a modelováním frekvenční odpovědi bassreflexový systém „Mirror Bass“ s prostupy pro optimální všesměrové šíření basů.

Snadné dosažení dokonale vodorovné pozice na jakémkoliv povrchu systémem levellátorů + možnost snadné instalace hrotů či nožiček se závitem M8 dle potřeby

Basový Reproduktor 227 mm zakázkový Scan-Speak, kevlarová membrána, vysoká citlivost, široký frekvenční rozsah  

Středobasový Reproduktor 181 mm zakázkový Scan-Speak, kevlarová membrána, vysoká citlivost, široký frekvenční rozsah  

Vysokotónový Reproduktor 26 mm zakázkový Scan-Speak, hedvábná kalota s ruční impregnací, ultra nízká hmotnost, vysoká citlivost, vysoká elektromechanická stabilita

Systém tlumený třípásmový bassreflex s technologií Mirror Bass a otevřením směrem do podlahy  

Ozvučnice ručně dýhovaná, používá MDF a komplexní vnitřní systém vzpěr proti parazitním rezonancím s tlumením třemi komplementárními materiály. Kmitočtový Rozsah - 40 – 30 000 kHz (-3 dB),  připojení - 1 pár jednotlivě montovaných zlacených terminálů Xavian  Impedance - 4 ohmy (linearizovaná členy pro snadnou zátěž pro zesilovače).  Přechodová Frekvence - 250 Hz a 2500 Hz.  Citlivost ( 2,83V / 1m ) - 94 dB.  Doporučený Výkon Zesilovače - 10-200 W  

Rozměry (VxŠxH) - 1070 x 250 (320) x 350 (420) mm. Hmotnost (1 Kus) - 33,5 kg (volitelné krycí mřížky¨za příplatek)

Uvedená cena je platná pouze na vystavený pár

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky