English Electric / Chord Company 8Switch

15 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost English Electric spadá nově do portfolia firmy Chord Electronics  Company! Prvním produktem představeným pod značkou English Electric je 8-portový přepínač Gigabit Streaming Audio.

Proč 8Switch?

Ve světě streamování hudby existuje přesvědčení, že digitální signály jsou svou povahou imunní vůči selhání analogového přenosu - ale není to tak jednoduché - a dokonce i nejtvrdší „digitální” skeptici mohou být překvapeni tím, čeho lze dosáhnout Ethernetovým přepínačem. Poslouchání streamované hudby není jen o měřeních a číslech. Zatímco oba prvky mají důležitou roli při navrhování a vývoji produktů, skutečným testem pro milovníky hudby je to, jak zní… 8switch od English Electric (značka Chord Electronics  Company), je 8 portový přepínač GbE Ethernet upravený a upgradovaný na naše specifické požadavky na vysoce výkonné sítě pro streamování hudby.

Co je uvnitř?

Osm gigabitových ethernetových portů třídy 100/1000 Base-T umožňuje připojení i těch nejnáročnějších nastavení streamování. Při přehrávání hudby prostřednictvím streamingových služeb nebo hudby uložené na NAS lze zaznamenat významná (tzn.. slyšitelná) zlepšení. 8switch se vyznačuje nízkou a vysokou izolací elektrického šumu, což snižuje problémy s daty, které mohou být často patrné během přehrávání souborů s vysokým rozlišením. Patky tlumící rezonanci jsou také významným faktorem, který pomáhá oddělit 8Switch od nežádoucích mechanických vibrací. Základní technologie 8Switch je vybaven speciálně upraveným TCXO (Crystal Compensation Crystal Oscillator), jehož přesnost je 0,1 ppm - mnohem vyšší než normální krystaly a vyšší než normální TCXO, což umožňuje 8Switchi generovat síťové signály s vyšší přesností a pomáhá zajistit stabilnější přenos hudebních dat.

Obvody a napájení mají vždy dva obvody izolace elektrického šumu, které zajišťují stabilní přenos síťového signálu. Tlumič EMI (elektromagnetické rušení) pomáhá dále snižovat šum z digitálního obvodu. Porovnejte zvýšený výkon a měření chvění 8switche (o 90% méně!) ve srovnání s běžným síťovým přepínačem.

Pouzdro a napájení

Precizní hliníkové pouzdro nabízí vynikající ochranu před akustickým i elektrickým šumem.

Minimalistický LED displej na předním panelu disponuje ukazateli: power, alarm a stav / rychlost spojení pro každý z 8 portů. Napájecí adaptér byl navržen tak, aby snížil elektrický šum způsobený střídavým proudem a zabránil problémům s ovlivněním kvality signálu sítě. Může se také pochlubit vysokou energetickou účinností, spotřebou naprázdno 

Switche vyžadují vysokorychlostní napájecí zdroje, takže jsme kvůli rychlostnímu omezení nemohli zvolit lineární zdroj energie. Výrobce se tedy rozhodl vylepšit energetický signál pomocí extrémně kvalitního síťového zdroje. Toto čisté napájení umožňuje optimální kvalitu síťového signálu, poháněné vysoce přesnou technologií TCXO.

Co je součástí balení:

  • 8-portový audio Switch
  • napájecí zdroj
  • ethernetový kabel Chord Cables - 0,8m
  • stručný návod

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


Typ: Síťový přepínač pro streamování zvuku
Ethernetové porty: 8 gigabitových audio sítí 100/1000 Base-T
Hodiny: 1: Přizpůsobené TCXO s přesností 0,1ppm
Napájení: Pokročilý 5V síťový kabel lékařské kvality
Dodávané příslušenství: 75cm streamovací kabel Chord Company C-Stream
Rozměry (V × Š × H): 35 × 152 × 83 mm
Hmotnost: 422 g
Povrchová úprava: Matná černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální
Záruka: 2 roky