Bluesound Pulse 2i

Bluesound Pulse 2i

v bílé nebo černé barvě se saténově matným povrchem

Zcela nový výkonný síťový aktivní stereo dvoupásmový reproduktor generace 2i s přepracovaným systémem měničů a DSP výhybky.

Digitální zesilovač pro každý měnič, celkový výkon 150W2x středobasový měnič prům. 133 mm, 2x výškový měnič prům. 25 mm, uzavřená ozvučnice

Podpora Apple AirPlay 2, možnost integrace hlasové asistentky Amazon Alexa (podpora dalších hlasových asistentů se připravuje). Pro hlasové ovládání je nutné mít zařízení Amazon Alexa nebo Echo, které se propojí se systémem BluOS, možnost připojení přes WiFi 802.11ac (2,4 / 5 GHz) nebo Gigabit Ethernet RJ45nové obousměrné rozhraní Bluetooth 5.0 AptX HD pro snadné přehrávání z mobilních zařízení nebo připojení bezdrátových Bluetooth sluchátek pro přehrávánípodpora HD audia až do rozlišení 24bit/192kHz, přehrává hudbu z NAS (formáty MQA, FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3), cloudových hudebních služeb (Tidal vč. MQA Masters, Deezer, Spotify aj.) nebo internetová rádia z celého světa.

Možnost vícezónového zapojení (až 64 zón/přehrávačů), systém lze snadno kdykoli rozšířit o další zařízení Bluesound nebo NAD se systémem BluOS.možnost integrace do řídících systémů Crestron, Control 4, RTI, ELAN, URC, Push, Lutron, iPortdotykový panel s podsvícením pro ovládání hlasitosti, přehrávání/pozastavení a přechodu vzad/vpřed na další skladbu na horní straně přehrávačekompletní ovládání pomocí aplikace pro Android nebo iOS (česky), k dispozici též desktop aplikace pro Windows nebo OS X (anglicky)IR senzor s funkcí učení pro snadné propojení s dálkovým ovladačem TV a vstupem pro externí IR senzor.

Frekvenční rozsah 45 20.000 Hz, celkové harmonické zkreslení 0,030%, vstupy: kombo vstup optický/analogový 3,5mm, USB typ A (FAT32 formátování) pro externí pevné disky a USB paměťová média, servisní USB mini typ Bvýstupy: sluchátkový výstup 3,5 mmrozměry 420 x 198 x 192 mm, hmotnost 5,05 kg

Dostupnost: 2- 3 dny

Běžná cena: 26 990 Kč
Cena bez DPH: 20 653 Kč
Cena s DPH: 24 990 Kč
zboží v e-shopu: 1330 e-shop systém banan.cz

Navštivte naše stránky se zaměřením na reprosoustavy Xavian: 

http://www.xavianmorava.cz/