Lyngdorf SDA-2400

Lyngdorf SDA-2400

Univerzální výkonový stereo zesilovač Lyngdorf SDA-2400 nabízí jak analogové, tak digitální vstupy a také řadu vlastností, které umožňují dosáhnout výjimečného výkonu v širokém rozsahu aplikací.

Perfektní v jakékoli sestavě

Optický a koaxiální digitální vstup ve spojení s analogovým nesymetrickým a symetrickým vstupem zaručuje možnost připojení do jakékoli sestavy zařízení. Tento výkonový stereo zesilovač může fungovat v klasické stereo sestavě nebo ve vícekanálovém řešení pro domácí kino. Je ale také výkonným společníkem pro streamery a přehrávače médií s integrovaným ovládáním hlasitosti. Při použití digitálního propojení se eliminují rušení a šum z externích zdrojů. Digitální vstupy jsou založeny na PLL čipu Wolfson WM8804, který poskytuje excelentní dynamický rozsah a vylepšenou toleranci k jitteru taktování.

 Chytrá síla

Lyngdorf SDA-2400 automaticky přejde do pohotovostního režimu, pokud není používán. Jakmile detekuje vstupní signál, automaticky se zapne. Můžete ho také nastavit tak, aby byl trvale zapnutý. Pokud má připojené zařízení výstup 12V triggeru, můžete jím řídit zapínání a vypínání SDA-2400 a to i několika kusů najednou v zapojení daisy-chain.

Digitální zesílení

Lyngdorf je průkopníkem digitálních zesilovačů a SDA-2400 není typickým digitálním zesilovačem třídy D. Je lepší. Má velice nízké a lineární zkreslení a impozantní poměr signál/šum, což z něj dělá perfektní volbu pro všechny, kteří hledají nejčistěji znějící zesilovač na trhu.

Výstupní část používá pulsně-šířkovou modulaci (PWM) s patentovanou technologií optimalizace rychlosti spínání. Spolu s fixní přepínací rychlostí 390 kHz a minimální zpětnou vazbou to zaručuje nízké a lineární zkreslení v porovnání s typickým zesilovačem třídy D.

Možné použít bi-amping zapojení TDAI-2170 a SDA-2400

Technická specifikace:

Výstupní výkon: 2 x 400 W @ 4Ohm, 2 x 200 W @ 8OhmVstupy: 1 x linkový stereo RCA, 1 x linkový symetrický XLR, 1 x koaxiální digitální (max. 192kHz / 24 bit), 1 x optický digitální (max. 96kHz / 24 bit), * Všechny vstupy mají detekci vstupního signálu

Provozní režimy napájení: Automatická detekce signálu na vstupech nebo trvale zapnuto

Trigger (12V): 1 x vstup, 1 x výstup pro daisy chain

Rozměry (š x v x h): 45 x 7.3 x 36 cm včetně 1.3cm nožiček

Provedení: Eloxovaný hliník, matná černáHmotnost: 6.5 kg

Dostupnost: Zpravidla 2-3 dny

Cena bez DPH: 46 273 Kč
Cena s DPH: 55 990 Kč
zboží v e-shopu: 1328 e-shop systém banan.cz