Artesania Audio Exoteryc Rack

121 000 Kč / ks 147 900 Kč / ks 177 900 Kč / ks 212 900 Kč / ks od 121 000 Kč / ks
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

PLATFORMA

Antimagnetická konstrukce z nerezové oceli podpírá speciálně upravený podstavec, na který lze postavit gramofon nebo jiné komponenty. K dispozici jsou různé verze a materiály. Podívejte se do brožury o příslušenství.

HORNÍ NÁSTAVCE Z NEREZOVÉ OCELI NA SLOUPCÍCH STOJANU

Horní část každého sloupku stojanu je opatřena kuželovitým vybráním pro podporu hrotů plošiny otočného stolu.

VNĚJŠÍ KONSTRUKCE

Vnější konstrukce je vyrobena z kovu vyplněného speciálními částicemi a elastomery. Sloupky mají průměr 60 mm. Kombinace těchto faktorů vytváří těžkou a velmi stabilní konstrukci. Rezonanční koeficient konstrukce je výrazně snížen. Pro difuzní účely je použit strukturovaný nátěr.

VNITŘNÍ ZAVĚŠENÁ KONSTRUKCE

Vnitřní konstrukce je izolována od vnější konstrukce metodou, která eliminuje vibrace přenášené z pevně spojených a akustických zdrojů vytvořením oddělovacího prvku pomocí ocelových trnů uložených na izolačních discích. Ty poskytují další úrovně antirezonanční ochrany. Tento zavěšený audio stojan má trojité oddělování.

TEFLONOVÉ VÁLCE

Válce o průměru 38 mm podpírají vnitřní konstrukci a izolují ji od vnější konstrukce.

ZEMNÍ TERMINÁL

Umožňuje připojení k elektronice (nezbytné pro phono). Pokud je to nutné, podívejte se do návodu, abyste se správně připojili.

LINEÁRNÍ RÁMCE

Lineární ramena, vyrobená z antimagnetické nerezové oceli, drží nastavitelné hroty, které lze umístit do různých poloh, a také podpírají izolační disky a tlumicí podložky. Naprostá flexibilita v různých polohách a snadná výměna. Tento systém umožňuje nastavit ideální podpěrnou polohu pro elektronické komponenty.

MOSTOVÁ TYČ

Mezi dvěma zadními sloupky je v libovolné poloze požadované uživatelem upevněna vodorovná tyč, která zpevňuje vnější konstrukci a zaručuje stabilitu a zároveň zajišťuje snadný přístup k instalovaným součástem.

IZOLAČNÍ DISKY

Izolační disky podpírají jednotlivé elektronické komponenty bez nutnosti použití polic. Snadnou instalaci usnadňuje pružná vložka, která zajišťuje stabilitu pro umístění elektronických komponent na nastavitelné hroty.

ODDĚLOVACÍ ZÁKLADNA

Disky z nerezové oceli podpírají hroty stojanů. Součástí dodávky jsou dva typy podlahových podložek s různým zvukovým chováním, které lze použít v závislosti na akustice místnosti. Pro použití správných podložek pro základny se podívejte do příručky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolky a racky
Záruka: 2 roky

Společnost Artesania Audio založil před více než 20 lety José Luis Lafarga, akustický inženýr a audiofil v Barbastro v Aragonii (Španělsko).
Hlavním cílem společnosti je zlepšit vnímání zvuku a umocnit zážitek z poslechu díky stojanu, ve kterém je zařízení instalováno. Společnost Artesanía Audio se věnuje účinnému ošetření rezonancí vibračního původu pomocí technologie zvané "Acoustic Anti-Resonant Treatment", která se stará o každý detail, aby poskytla výjimečnou linearitu a neutrální reprodukci zvuku.
Zvukové výsledky velkolepě překonávají audiofilské představy díky vysoké úrovni kvality zvuku a novým informacím objevujícím se ve zvukové scéně, které byly dříve neslyšitelné. Konečným cílem je zlepšit vnímání zvuku a umocnit zážitek z poslechu. To je nikdy nekončící proces pro ty, kteří se spokojí pouze s dokonalostí.
Rack dělá rozdíl, objevte ho!