ATC Audio SCM19

Značka: ATC Audio
69 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATC je britská společnost, která si od roku 1974 neústupně razí svou vlastní cestu, přičemž se do značné míry vyhýbá módnímu světu spotřebního audia a místo toho se soustředí na rostoucí počet profesionálních zákazníků po celém světě. Produkty ATC naleznete ve studiích takových hvězd, jako jsou Rolling Stones, Pink Floyd, Sting nebo třeba Lenny Kravitz.

ATC SCM19

25 mm měkká kupolová HF jednotka s přesným slitinovým vlnovodem.
Basový měnič "SL" se 75 mm integrovanou měkkou kupolí.
9 kg optimalizovaný magnetický systém středobasového měniče s krátkou cívkou|dlouhou mezerou.
Vlastní, ručně vinutá přesná cívka s plochým drátem.
Plochá křivka impedance umožňující snadné párování se zesilovači.
6 letá záruka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Provedení: Black Ash, Cherry, Satin Black, Satin White
Hmotnost: 17,8 kg

ATC je britská společnost, která si od roku 1974 neústupně razí svou vlastní cestu, přičemž se do značné míry vyhýbá módnímu světu spotřebního audia a místo toho se soustředí na rostoucí počet profesionálních zákazníků po celém světě. Produkty ATC naleznete ve studiích takových hvězd, jako jsou Rolling Stones, Pink Floyd, Sting nebo třeba Lenny Kravitz.

Na rozdíl od mnoha výrobců reproduktorů společnost neaktualizuje svou modelovou řadu každý rok. Zdá se, že její zjevné pohrdání stylistickými trendy je pro mnoho zákazníků velmi příznivé – což je podpořeno neobvykle dlouhou životností jejích výrobků.

Britská společnost vyrábí studiové reproduktory na velmi vysoké úrovni již několik desetiletí. Samozřejmě se slavnou středotónovou kopulkou ATC. Jednotka, která si své ostruhy více než zasloužila, se objevuje především ve studiích po celém světě, ale nyní si její zvuk můžete vychutnat i ve svém obývacím pokoji.

Anglická společnost se sídlem v Gloucesteru je však přitažlivá nejen svým originálním přístupem, ale především svým zvukem. Je výrazný a – jak to říct diplomaticky - nemusí nutně odpovídat vkusu mainstreamových zákazníků.

ATC je značka pro znalce. Pro lidi, kteří nehledají pozlátko nebo okázalost v reprodukci. Je to značka pro lidi, kteří už všechno slyšeli a viděli a teď už chtějí jen skončit s hledáním.