ATC Audio SCM7

Značka: ATC Audio
34 990 Kč –5 %
ATC7
34 990 Kč –5 % 32 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATC je britská společnost, která si od roku 1974 neústupně razí svou vlastní cestu, přičemž se do značné míry vyhýbá módnímu světu spotřebního audia a místo toho se soustředí na rostoucí počet profesionálních zákazníků po celém světě. Produkty ATC naleznete ve studiích takových hvězd, jako jsou Rolling Stones, Pink Floyd, Sting nebo třeba Lenny Kravitz.

ATC SCM7 - regálová reprosoustava

Osazeno novou firemní 25mm měkkou výškovou jednotkou s přesným vlnovodem ze slitiny
125mm středobasová jednotka ATC s integrovanou měkkou kopulí
Vlastní středobasová kmitací cívka s plochým ručním vinutím a masívní konstrukcí 
Plochá impedanční křivka umožňující snadné párování ms řadou zesilovačů různých výrobců

Frekvenční odezva (-6dB): 60Hz-22kHz

Citlivost: 84dB @ 1W @ 1metr

Doporučený výkon zesilovače: 75 až 300 wattů
Nominální impedance: 8 Ohm
Dělicí frekvence: 2,5 kHz

Rozměry skříňky (VxŠxH): 300 x 174 x 215 mm / mřížka přidává hloubku 28 mm
Hmotnost: 7,5 kg

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Provedení: Black Ash, Cherry, Satin Black, Satin White

ATC je britská společnost, která si od roku 1974 neústupně razí svou vlastní cestu, přičemž se do značné míry vyhýbá módnímu světu spotřebního audia a místo toho se soustředí na rostoucí počet profesionálních zákazníků po celém světě. Produkty ATC naleznete ve studiích takových hvězd, jako jsou Rolling Stones, Pink Floyd, Sting nebo třeba Lenny Kravitz.

Na rozdíl od mnoha výrobců reproduktorů společnost neaktualizuje svou modelovou řadu každý rok. Zdá se, že její zjevné pohrdání stylistickými trendy je pro mnoho zákazníků velmi příznivé – což je podpořeno neobvykle dlouhou životností jejích výrobků.

Britská společnost vyrábí studiové reproduktory na velmi vysoké úrovni již několik desetiletí. Samozřejmě se slavnou středotónovou kopulkou ATC. Jednotka, která si své ostruhy více než zasloužila, se objevuje především ve studiích po celém světě, ale nyní si její zvuk můžete vychutnat i ve svém obývacím pokoji.

Anglická společnost se sídlem v Gloucesteru je však přitažlivá nejen svým originálním přístupem, ale především svým zvukem. Je výrazný a – jak to říct diplomaticky - nemusí nutně odpovídat vkusu mainstreamových zákazníků.

ATC je značka pro znalce. Pro lidi, kteří nehledají pozlátko nebo okázalost v reprodukci. Je to značka pro lidi, kteří už všechno slyšeli a viděli a teď už chtějí jen skončit s hledáním.