Audiovector R1 SIGNATURE

Značka: Audiovector
79 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

R 1
KOMPAKTNÍ ŠPIČKOVÉ VÝKONNÉ SOUSTAVY

Řada R 1 poskytuje rychlou odezvu se skvělými detaily a dynamikou. Konstrukce si snadno poradí s perkusemi a basovými tóny čistým, svižným a přirozeným způsobem. Tyto 2pásmové reproduktory se zadním portem pro montáž na stojan využívají neparalelní konstrukci slzné kapky, která minimalizuje vnitřní stojaté vlnění. Řada R 1 využívá koncepce odvozené od svých větších sourozenců, modelů R 6 a R 3, a poskytuje precizní zvukovou scénu s pocitem síly a údernosti, která popírá jejich velikost. Tyto malé zázraky zanechávají v posluchači pocit, že chce víc.

Aby bylo možné plně využít přednosti výškových reproduktorů Audiovector a ručně montovaných středobasových měničů vyrobených z membrán Aramid Composite, je přední stěna úzká. Výsledkem je hladké a přesné rozptýlení zvuku - zvuk "jako ze škatulky", který omezuje nežádoucí difrakční zkreslení na naprosté minimum.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
Citlivost: 87 dB
Impedance: 8 Ω
Rozměry: 196 x 370 x 290 mm
Systém: 2 pásmový bass-reflex
Výkon: 160W
Dělící frekvence: 3100 Hz
Frekvenční pásmo: 42 Hz - 28 kHz (- 6dB)
Středobasový reproduktor: 1 x 165 mm (6,5") membrány z kompozitního sendviče pryskyřice s karbonovými vlákny
Výškový reproduktor: R Evotech, hedvábná kalota do zadu otevřená komora SEC

RUČNÍ VÝROBA V DÁNSKU OD ROKU 1979
Audiovector je rodinná společnost vyrábějící reproduktory, která se specializuje na inovativní a pokročilé zvukové technologie. Vyrábíme pouze to nejlepší špičkové audio pro náročné milovníky hudby. Inovace a tradice jdou ruku v ruce a přinášejí vynikající produkty a jedinečný zážitek z poslechu.