Audiovector QR Wall SE

Značka: Audiovector
34 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

AUDIOVECTOR představuje nový standard zvuku v podobě QR SPECIAL EDIDITION

QR SPECIAL EDITION společnosti Audiovector právě spatřila světlo světa. Představuje významný upgrade velmi uznávaného originálu, QR SPECIAL EDITION zní ještě otevřeněji, ještě dynamičtěji, ještě detailněji – a přináší ještě více hudebního uspokojení.

SEZNAMTE SE S DALŠÍ GENERACÍ POKROČILÉHO ZVUKU

QR SPECIAL EDITION je výsledkem neustálých inovací, jejichž cílem je přiblížit posluchačům duši originální hudbní nahrávky…tak aby posluchači hudbu skutečně cítili.

Všimnete si vylepšení hned od první noty

Než kupovat běžně dostupné pohonné jednotky, byť od nejrespektovanějších výrobců, dává Audiovector přednost vývoji vlastních.

To umožňuje aby navrhli měniče v souladu s návrhy crossoverů. Technologie cívky s nízkou hysterezí. Velké silné magnety. Pevné koše potlačující turbulence a sendvičové membrány, vyrobené ze dvou vrstev hliníku spojených dohromady lehkým pěnovým lepidlem. Kombinujeme všechny tři tyto aspekty, abychom ve srovnání s konvenčními technologiemi dosáhli mnohem bohatšího, jasnějšího a sytějšího zvuku.

VÝŠKOVÉ MĚNIČE QR AIR MOTION TRANSFORMER - Měniče AMT jsou nejrychlejší dostupné měniče na výšky.

Na základě revoluční technologie, kterou v 60. letech vynalezl Dr. Oscar Heil, mají nulovou hmotnost pro zrychlení nebo zpomalení, dosahují přes 40 000 Hz s optimálním rozptylem v horizontálním i vertikálním směru. Horní hranice je přitom až 102 kHz.

Lehká přesná mylarová membrána výškových reproduktorů připomíná měchy harmoniky – jen menší, lehčí a mnohem rychlejší. Pozlacená mřížka před membránou snižuje nežádoucí sykavky a zároveň zlepšuje rozptyl a integraci s membránou středového reproduktoru.

OZVUČNICE SE ZAOBLENÝMI ROHY - Vysoká pevnost, nízká rezonance
Naše skříně jsou vyrobeny z tvrdého HDF dřeva s vysokou hustotou, jenž jsou vyztužené pro vysoké vnitřní ztráty, aby bylo dosaženo dokonalosti a kombinace vysoké pevnosti a nízkých rezonancí.

 BASS REFLEX PORT - Hluboký a detailní
Vnitřní tlumení našeho Q-portu je vyšší než u konvenčních portů a nabízí přesnější, hlubší a detailnější basový výkon.

OPTIMALIZACE BASS REFLEXU
Pečlivě přepracované bassreflexové systémy, abychom dodali větší úder bez ztráty přesnosti.

3D SOUNDSTAGE 
Naším cílem byla vždy vynikající 3D zvuková scéna, která přesně umístí hudebníky. Měniče AMT, Pure Piston a přesně specifikované crossovery pomáhají k tomu, aby se to stalo skutečností.

MINIMÁLNÍ ZKRESLENÍ - Maximální přesnost
Koncept Dynamic Feed Forward snižuje ztráty v našem crossoveru až o 50 %. A naše proprietární dvojité-kryogenně ošetřené kondenzátory a vysoce přesné součástky (<0,8% tolerance) v kombinaci s vlastními pohonnými jednotkami umožňují dosáhnout vysoce přesného lineárního fázového roll-off profilu na všech měničích, musíme použít minimální počet komponent. To zlepšuje dynamiku, snižuje ztráty a snižuje hromadění tepla.

VLASTNORUČNĚ NAVRŽENÉ KONDENZÁTORY 
Naše nové vysoce specializované dvojité kryogenní polypropylenové cínové zábleskové měděné kondenzátory jsou výsledkem neustálého naslouchání, měření a zlepšování. Poskytují našim AMT výškovým reproduktorům ty nejlepší možné podmínky pro ještě sladší, podrobnější a otevřenější zvuk.

VYLEPŠENÍ DESIGNU - Diskrétní styl

Všechny nové modely se vyznačují jemnými, elegantními a přesto dobře rozpoznatelnými zlatými mosaznými prvky na předních panelech a látkových mřížkách.

RUČNĚ VYROBENO v dánské Kodani.

Výškový reproduktor Gold Leaf Air Motion Tweeter
• Pozlacená ochranná síťka S-Stop
• Třívrstvá membrána typu „sandwich”
• Hliníkové prvky z materiálů využívaných v leteckém průmyslu
• Systém Q-Port bas-reflex
• Dvojité magnety basových reproduktorů
• Přímý a rozptýlený režim
Barevné provedení: Dark Walnut Veneer, White Silk, Black Piano

Frekvenční odezva 38 Hz–45 kHz
Výškový reproduktor Gold Leaf AMT 2 s S-stop síťkou
Basový reproduktor 1 x 5” Pure Piston
Typ ozvučnice Bas-reflex a Q portem
Konstrukce Dvoupásmová
Dělící frekvence 3000 Hz
Citlivost 86 dB/W/m
Maximální výkon 160 W
Impedance 4 Ω
Rozměry (V x Š x H) 30,8 x 19 x 9,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky

RUČNÍ VÝROBA V DÁNSKU OD ROKU 1979
Audiovector je rodinná společnost vyrábějící reproduktory, která se specializuje na inovativní a pokročilé zvukové technologie. Vyrábíme pouze to nejlepší špičkové audio pro náročné milovníky hudby. Inovace a tradice jdou ruku v ruce a přinášejí vynikající produkty a jedinečný zážitek z poslechu.