Audiovector R C Avantgarde Arrete

Značka: Audiovector
98 900 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maximálně vyladěný model dvouapůpásmového perfektně hrajícího reproduktoru pro centrální kanál domácího kina. Je určený zejména pro doplnění sestavy s reproduktory Audiovector řady R.

Využívá stejné reproduktory a technologie jako regálový a sloupový model s přívlastkem ARRETÉ. Precizně provedená ozvučnice s neparalelními stěnami snižuje vnitřní stojaté vlnění je ještě zatlumená materiálem Nanopore.

Reprosoustava používá patentovaný systém uzemění FREEDOM GROUNDING® a technologii NCS Freeze pro zlepšení vodivosti vodičů vnitřní kabeláže a některých součástek.
Navržené a kompletně vyrobené v Dánsku

ČISTÝ A TRANSPARENTNÍ VÝKON PRO DOMÁCÍ KINO
Díky použití stejných principů a dílů, jaké používáme v našich vysoce výkonných reproduktorech řady R, není třeba dodávat, že centrální reproduktor R C poskytuje špičkový výkon a je dobrou volbou pro jakýkoli systém domácího kina. Filozofie společnosti Audiovector pro optimální podání zvuku je založena na synergii. Abyste dosáhli maximální vyváženosti systému domácí zábavy, musí každý reproduktor pracovat ve vzájemné harmonii a rovnováze. Systém Audiovector Freedom Grounding® eliminuje zkreslení a zlepšuje přednes, snižuje hladinu šumu a zvyšuje hloubku a ostrost obrazu.

Audiovector Freedom je nová a revoluční technologie uzemnění, která řeší pohybem vyvolané zkreslení měničů a mezi měniči v reproduktoru. Proudy tekoucí mezi šasi jsou zpracovávány a řešeny prostřednictvím nového samostatného crossoveru, který směruje signál na zemnicí svorku vaší zásuvky nebo uzemněné síťové rozvodné jednotky. Na rozdíl od běžných znalostí tyto měniče způsobují zabarvení a zkreslení mezi měniči. Jejich vyvážením a odfiltrováním přes speciální samostatný filtr a nabídkou možnosti připojení reproduktorů k zemi/zemi dosahujeme čistého, velmi přesného, výrazně realističtějšího zvuku s nízkou hladinou šumu. Pouze modely Arreté.

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální
Záruka: 2 roky

RUČNÍ VÝROBA V DÁNSKU OD ROKU 1979
Audiovector je rodinná společnost vyrábějící reproduktory, která se specializuje na inovativní a pokročilé zvukové technologie. Vyrábíme pouze to nejlepší špičkové audio pro náročné milovníky hudby. Inovace a tradice jdou ruku v ruce a přinášejí vynikající produkty a jedinečný zážitek z poslechu.