Audiovector R C Avantgarde

Značka: Audiovector
80 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšený model dvouapůpásmového perfektně hrajícího reproduktoru pro centrální kanál domácího kina z nové řada Audiovector R.

Je určený pro doplnění sestavy s reproduktory Audiovector R s přívlastkem Avantgarde. Je osazena novým výškovým reproduktorem R AIR MOTION TRANSFORMER a tandemem nových reproduktorů pro basovou a středobaovou sekci. 


Pokud po čase vzniknou ještě vyšší nároky na zvuk reprosoustav je možné  využít zvukového tuningu Audiovector IUC a povýšit stávající model na Arreté.
Kompletně navrženo a vyrobeno v Dánsku

ČISTÝ A TRANSPARENTNÍ VÝKON PRO DOMÁCÍ KINO
Díky použití stejných principů a dílů, jaké používáme v našich vysoce výkonných reproduktorech řady R, není třeba dodávat, že centrální reproduktor R C podává špičkový výkon a je dobrou volbou pro jakýkoli systém domácího kina. Filozofie společnosti Audiovector pro optimální podání zvuku je založena na synergii. Abyste dosáhli maximální vyváženosti systému domácí zábavy, musí každý reproduktor pracovat ve vzájemné harmonii a rovnováze. Systém Audiovector Freedom Grounding® eliminuje zkreslení a zlepšuje přednes, snižuje hladinu šumu a zvyšuje hloubku a ostrost obrazu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální
Záruka: 2 roky

RUČNÍ VÝROBA V DÁNSKU OD ROKU 1979
Audiovector je rodinná společnost vyrábějící reproduktory, která se specializuje na inovativní a pokročilé zvukové technologie. Vyrábíme pouze to nejlepší špičkové audio pro náročné milovníky hudby. Inovace a tradice jdou ruku v ruce a přinášejí vynikající produkty a jedinečný zážitek z poslechu.