Audiovector R C Signature

Značka: Audiovector
64 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reprosoustava pro centrální kanál domácího kina z nové řady R, která navazuje na předchozí úspěšnou řadu SR. Využívá technologie a zkušenosti z nejvyšších modelů v cenové hladině původní řady SR. Přestože reprosoustava s přívlastkem Signature je základní model z řady R, vyznačuje se vynikajícím zvukem a rychlou reakcí na přechodový signál, a tak poskytne maximální potěšení z poslechu v systému prostorového zvuku. Všechny reprosoustavy Audiovector jsou celé od návrhu, výrobu, lakování po kompletaci vyrobeny v Dánsku (100% Made in Denmark).

Vyvážený, Transparentní a Čistý Zvuk pro Domácí Kino
Reprosoustavy Audiovector R C Signature jsou skvělou volbou prakticky pro jakýkoliv systém domácího kina. Je samozřejmé, že využívají stejné technologie a komponenty jako podlahové nebo regálové reprosoustavy Audivector R Signature. Ozvučnice s oblými bočnicemi a neparaleními stěnami v základu potlačujícími vnitřní stojaté vlnění je vyztužena vnitřními příčkami a na přední a zadní straně zesílena laminátovým sendvičem. Součástí ozvučnice je podstavec umožňující optimální nasměrování zvuku do poslechového místa. Bassreflexový nátrubek vyúsťuje na zadní stěně, kde jsou i robustní připojovací terminály. Středobasová sekce je osazena shodnými reproduktory o průměru 165 mm, které mají pevné kovové koše s tříbodovovým připevněním a membrány z kompozitního karbonového sendviče. Výšková sekce je osazena reproduktorem s kalotovou membránou ze směsi přírodního hedvábí vyztuženého karbonovými vlákny. Reproduktor má dozadu otevřený magnetický systém, který vyzařuje do samostatné komory. Vvstupy elektrické výhybky jsou vyvedeny na jeden pár svorek na zadní stěně.

Ještě lepších zvukových kvalit pak dosahují jeho vyšší modelový sourozenci. Zvyšující se nároky na zvuk umožní postupný zvukový tuning na vyšší model R C Avantgarde nebo R C Arreté v rámci konceptu Audiovector IUC.

  • Precizně provedená skříň - ozvučnice se zaoblenými neparalelními stěnami
  • Podstavec s možností opimálního nasměrování zvuku do poslechového místa
  • Deskou a nástavcem ze speciálního laminátu zesílená ozvučnice
  • Středobasový reproduktor s litým košem a titanovou technologií kmitačky,
  • Nová kuželová membrána z karbonového sendviče
  • Výškový reproduktor R Evotech s lehkou kalotou
  • Upevnění reproduktorů ve třech bodech s přesně definovaným utahovacím momentem

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální
Záruka: 2 roky

RUČNÍ VÝROBA V DÁNSKU OD ROKU 1979
Audiovector je rodinná společnost vyrábějící reproduktory, která se specializuje na inovativní a pokročilé zvukové technologie. Vyrábíme pouze to nejlepší špičkové audio pro náročné milovníky hudby. Inovace a tradice jdou ruku v ruce a přinášejí vynikající produkty a jedinečný zážitek z poslechu.