Audiovector R3 Signature

K poslechu ve studiu
Značka: Audiovector
147 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOKONALE VYVÁŽENÉ AUDIOFILSKÉ REPRODUKTORY

Řada R 3 je kompaktní řada reproduktorů založená na kombinaci evoluce a nových vynálezů. Vše, co by podle našeho názoru měl pár podlahových reproduktorů kdy poskytnout, splňuje model R 3 dokonale. V žebříčku "faktoru akceptace partnerů" se řada R 3 umístila vysoko!

Patentované reproduktory navržené společností Audiovector a vyrobené v Dánsku. Ručně vyráběné výškové reproduktory Audiovector Air Motion Transformer vyrobené s extrémní přesností a nejmodernější kvalitou skříně. Díky tomu jsou tyto modely neuvěřitelně výkonné, o čemž svědčí četné recenze po celém světě.

R3 nejsou velké reproduktory. Mají takovou velikost, která se dobře hodí do obývacího pokoje, aniž by výrazně omezovaly. Nejsou ani malé, takže nemusíte dělat kompromisy ve výkonu ve středních až velkých místnostech. R3 jsou stvořeny pro moderní bydlení a moderní poslechové místnosti. 

V "základním" provedení Signature je Audiovector R3 vybaven dvojicí 165mm/6,5" karbonových středobasových jednotek s měkkým kopulovitým výškovým reproduktorem R Evotech. Ten je vybaven chytrým zadním ventilačním otvorem, který umožňuje únik části vysokofrekvenční energie do zadní části kabinetu, čímž se výškový reproduktor stává kvazi-zadním. Kabinet je navržen tak, aby nebyl co nejvíce paralelní, a používá známou a elegantní zakřivenou zadní část.

Zajímavou možností řady Signature je rozšíření na úroveň Avantgarde nebo Arreté. Tato cesta upgradu - něco, co je pro Audiovector jedinečné a co je již léta základní součástí značky - umožňuje uživateli buď nechat reproduktor jít s dobou a upgrady, které přináší jinde v systému, nebo funguje jako forma odložení; pokud chcete - ale nemůžete si dovolit - verzi Arreté, můžete si koupit edici Signature a upgradovat, až to finanční prostředky dovolí. I když se ve skutečnosti častěji děje to první (a při tom se spíše přeskočí na plnou verzi Arreté než na mezikrok Avantgarde), skvělé na této cestě upgradu je, že to znamená, že lidé mají tendenci držet se svých reprosoustav Audiovector mnohem déle než mnozí nadšenci; pokud součástí toho, že jste audio nadšenec, je "svrbění nohou", pak změna ze Signature nebo Avantgarde na Arreté představuje změnu, která by se za normálních okolností realizovala pouze změnou reprosoustav. Přechod ze Signature na Avantgarde je v podstatě změnou měkkého kopulovitého výškového reproduktoru R Evotech na skládaný magneto-planární design AMT (Air Motion Transducer) společnosti Audiovector. Při přechodu na Arreté se opět mění výškový reproduktor (na vyšší specifikaci měniče Arreté AMT) a přidává se jedinečná firemní síť Freedom Grounding s crossoverem "DFF" a použití kryogenních látek v technologii "NCS Freeze" aplikované na důležité komponenty v samotné ozvučnici. K dispozici je také speciální tlumicí materiál "nanopore", který se používáexkluzivně v modelu Arreté. Basové měniče a systém výškových měničů se zadním vyzařováním (stejně jako laminovaná čelní stěna a titanové cívky) zůstaly zachovány v celém rozsahu.

Audiovector R3 Signature je reproduktor, který vám vydrží, i když se rozhodnete nepokračovat v upgradu. Pokud tak učiníte, je to odrazový můstek ke zvukové velikosti, ale vzhledem k tomu, že R3 Signature je pro začátek zatraceně skvělý, může být tento reproduktor vším, co jste kdy potřebovali.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Citlivost: 91 dB/W/m
Frekvence výhybky: 230/3100 Hz
Frekvenční odezva: 26-28 kHz
Impedance: 8 Ω
Rozměry: 104 x 21 x 35 cm
Systém: 2 1/2 pásmo
Výkon: 275W
Měniče: výškový R Evotech, středobas 16.51 cm aramidová vlákna
Basreflex: směr dolů uvnitř skříně

RUČNÍ VÝROBA V DÁNSKU OD ROKU 1979
Audiovector je rodinná společnost vyrábějící reproduktory, která se specializuje na inovativní a pokročilé zvukové technologie. Vyrábíme pouze to nejlepší špičkové audio pro náročné milovníky hudby. Inovace a tradice jdou ruku v ruce a přinášejí vynikající produkty a jedinečný zážitek z poslechu.