Audiovector R6 Arreté

Novinka K poslechu ve studiu
Značka: Audiovector
769 900 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝKONNÝ A SOFISTIKOVANÝ REPRODUKTOR PRO NÁROČNÉ MILOVNÍKY HUDBY

Modely R 6 jsou dynamické, jemné, emocionálně odhalující a přirozeně znějící reproduktory s velkým důrazem na detail. Pevné a snadno ovladatelné reproduktory, které spojují působivý výkon s luxusem a vytříbeností.

Kabinety R 6 jsou sestaveny z tvrdého dřeva s vysokou hustotou (HDF) pro co nejlepší pevnost a nízkou rezonanci. Tvar slzy v kombinaci s laminovanou, hustou, silnou a těžkou zadní stěnou dále snižuje nežádoucí rezonance kabinetu a zabraňuje vzniku stojatého vlnění. Po sestavení jsou skříně silně vnitřně vyztuženy a pečlivě tlumeny strategicky umístěnými tlumicími deskami Nano Pore.

Model R 6 je k dispozici ve třech verzích (Signature, Avantgarde a Arreté), které využívají stále komplexnější koncepce a technologie. Jedním z rozlišovacích znaků mezi těmito třemi verzemi je také typ použitého výškového reproduktoru, přičemž výškový reproduktor Arreté AMT je nejjemnější a nejpropracovanější.

NOVÉ VYSOKOFREKVENČNÍ MĚNIČE AUDIOVECTOR
Měniče AMT (R 6 Avantgarde, R 6 Arreté) jsou vybaveny ultra silnými neodymovými magnety, lehkými precizně potaženými mylarovými membránami a jsou namontovány a odděleny od skříně ve třech bodech, což je vlastní koncept Audiovectoru nazvaný No Energy Storage (NES). Výškové reproduktory jsou otevřené směrem dopředu i dozadu a díky koncepci Soundstage Enhancement Concept (SEC) se mohou volně pohybovat. Všechny měniče jsou ručně vyráběny v Dánsku.

3" STŘEDOTÓNOVÝ REPRODUKTOR S ORIENTACÍ DOZADU
Pro další zlepšení realističnosti a zvýšení hloubky ostrosti nyní nový model R 6 Arreté používá 3" středotónový reproduktor střílející zezadu se speciálním crossoverem. Technologie využívající zadní vypalovací měnič je inspirována modelem R 8 Arreté. Konstrukce dodává dokonale dávkovanou úroveň středních frekvencí. Pouze R 6 Arreté

NOVÝ SLOŽENÝ BASOVÝ SYSTÉM
Všechny modely R 6 (Signature, Avantgarde a Arreté) byly vylepšeny novým vnitřním basovým systémem. Systém Audiovector Isobaric Compound Bass (ICB) se skládá ze dvou ručně vyrobených basových měničů, 6,5" vnitřního basového reproduktoru a 8" vnějšího dolů vystřelujícího basového reproduktoru. Hmotnosti obou zúčastněných basových měničů jsou spojeny dohromady díky zachycenému vzduchu v jejich společné vnitřní skříni. Systém ´dýchá´ přes dokonale vyladěný bassreflexový port na přední straně reproduktoru. Tato konstrukce umožňuje dosáhnout hlubokých basů, přesné reprodukce a zvýšené dynamiky jeho odezvy.

NOVÉ KARBONOVÉ MĚNIČE AUDIOVECTOR, PŘESNOST A VYSOKÉ ROZLIŠENÍ
Kombinace technologie titanových cívek, velkých výkonných keramických feritových magnetů a tuhé hořčíkové slitiny potlačující turbulence, tříbodově zavěšených košů a membrán z křížem tkaných kompozitních vláken Aramid nám umožňuje dosáhnout bohatého, čistého a živého zvuku. Všechny pohonné jednotky jsou ručně vyráběny v Dánsku.

VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR ARRETÉ AMT ŘADY R
Nejlepší výškový reproduktor, jaký kdy společnost navrhla, je nyní vybaven akustickou čočkou Integrator, která zlepšuje rozptyl, impulzní odezvu a integraci se středotónovým reproduktorem. V kombinaci s koncepcí výškových reproduktorů SEC přispívá k širší, hlubší, vyšší a přirozenější zvukové scéně, která zdůrazňuje pokročilé detaily.

SVORKOVNICE Z UHLÍKOVÝCH VLÁKEN
U modelů Arreté jsou vazební sloupky namontovány na svorkovnici z uhlíkových vláken. Použití uhlíkových vláken eliminuje jakoukoli interakci se vzadu namontovanými součástkami crossoveru, což vede k vyššímu stupni detailů a nižší hlučnosti.

AUDIOVECTOR CARBONOVÉ MĚNIČE
Naše nová high-tech membrána se skládá z křížem tkaných uhlíkových vláken, která jsou obložena umělou dřevitou pryskyřicí. To je základem dynamičtějšího a detailnějšího zvuku nových titanových kmitacích cívek měničů řady R.

SEC KONCEPT VYLEPŠENÍ ZVUKOVÉ SCÉNY
Technologie SEC přináší širší rozptyl, nižší kompresi a velkou, otevřenou zvukovou scénu ve všech třech rozměrech. Tuto koncepci vyvinula společnost Audiovector s cílem vytvořit přirozenější, detailnější a členitější přednes, který posluchače přiblíží hudbě.

FREEDOM GROUNDING®
Tato patentovaná technologie Audiovector eliminuje jakékoli možné zkreslení pohybové zpětné vazby. Speciální oddělený crossover přizpůsobuje zpětnovazební signály k dokonalosti a vede je k zemnicímu kolíku ve zdi nebo k síťovému rozvaděči. To zase umožňuje dosáhnout většího množství detailů a přesnosti. Stručně řečeno: autentičtější hudební, emocionální zážitek.

PEVNÝ PODSTAVEC SE ZLEPŠENÝM PROUDĚNÍM VZDUCHU
Všechny podlahové reproduktory řady R využívají nakloněný podstavec. Tímto způsobem se vyhneme stojatému vlnění uvnitř skříně ve vertikálním směru a zlepšíme celkový estetický dojem reproduktoru díky elegantnímu "nadzvednutí" vzhledu. Podstavce mají zabudovanou ocelovou pružinu, která podpírá hroty, aby se reproduktory oddělily od hmoty podlahy. Výsledkem je artikulovanější a přesnější zvuk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Citlivost: 91,5 dB/W/m
Frekvence výhybky: 100/350/3000 Hz
Frekvenční odezva: 23 Hz – 52 kHz
Impedance: 8 Ohms
Rozměry: 123,4 x 27,8 x 43,1
Systém: 4,5 pásma
Výkon: 450 W
Měniče: 6.5“ Carbon
Basový systém: 8+6,5” Isobaric Bass Reflex
Středobasový měnič: R AMT Arreté
Zadní středový měnič: 3” Paper

RUČNÍ VÝROBA V DÁNSKU OD ROKU 1979
Audiovector je rodinná společnost vyrábějící reproduktory, která se specializuje na inovativní a pokročilé zvukové technologie. Vyrábíme pouze to nejlepší špičkové audio pro náročné milovníky hudby. Inovace a tradice jdou ruku v ruce a přinášejí vynikající produkty a jedinečný zážitek z poslechu.