Audiovector R6 Signature

Značka: Audiovector
449 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

R 6
VÝKONNÝ A SOFISTIKOVANÝ REPRODUKTOR PRO NÁROČNÉ MILOVNÍKY HUDBY

Modely R 6 jsou dynamické, jemné, emocionálně odhalující a přirozeně znějící reproduktory s velkým důrazem na detail. Pevné a snadno ovladatelné reproduktory, které spojují působivý výkon s luxusem a vytříbeností.

Skříně R 6 jsou sestaveny z tlustých nerezonančních vakuově tlakovaných mušlí a jsou zkonstruovány z tvrdého dřeva s vysokou hustotou (HDF) pro co nejlepší pevnost a nízkou rezonanci. Tvar slzy v kombinaci s laminovanou, hustou, silnou a těžkou zadní stěnou dále snižuje nežádoucí rezonance kabinetu a zabraňuje vzniku stojatého vlnění. Po sestavení jsou skříně silně vnitřně vyztuženy a pečlivě tlumeny strategicky umístěnými tlumicími deskami Nano Pore.

   

Místo toho, abychom kupovali standardní pohonné jednotky i od těch nejlepších a nejuznávanějších výrobců, konstruujeme naše ovladače sami a žádáme nejlepšího dánského dodavatele, aby je pro nás vyrobil. Tímto způsobem si zajišťujeme, že můžeme spoluvytvářet naše vlastní pohonné jednotky s našimi vlastními crossovery, aby tvořily dokonalý celek. Pro další zlepšení realističnosti a hloubky zvuku nyní nový model R 6 Arreté používá 3" středotónový měnič vystřelovaný zezadu s vlastním vyhrazeným crossoverem. Teorie použití měniče střílejícího zezadu je inspirována našimi referenčními modely R 11 Arreté a R 8 Arreté. Tato konstrukce také dodává dokonale odměřenou úroveň středních frekvencí. Exkluzivně u modelu R 6 Arreté.

Audiovector Freedom je nová a revoluční technologie uzemnění, která řeší pohybem vyvolané zkreslení měničů a mezi nimi v reproduktoru. Proudy tekoucí mezi šasi jsou zpracovávány a řešeny prostřednictvím nového samostatného crossoveru, který směruje signál na zemnicí svorku vaší zásuvky nebo uzemněné síťové rozvodné jednotky. Na rozdíl od běžných znalostí tyto měniče způsobují zabarvení a zkreslení mezi měniči. Jejich vyvážením a odfiltrováním přes speciální samostatný filtr a nabídkou možnosti připojení reproduktorů k zemi/zemi dosahujeme čistého, velmi přesného, výrazně realističtějšího zvuku s nízkou hladinou šumu. Pouze modely Arreté.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky

RUČNÍ VÝROBA V DÁNSKU OD ROKU 1979
Audiovector je rodinná společnost vyrábějící reproduktory, která se specializuje na inovativní a pokročilé zvukové technologie. Vyrábíme pouze to nejlepší špičkové audio pro náročné milovníky hudby. Inovace a tradice jdou ruku v ruce a přinášejí vynikající produkty a jedinečný zážitek z poslechu.