Cabasse Baltic 4 Onwall

Značka: Cabasse
285 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baltic 4 je jediným 3-pásmovým koncentrickým reproduktorem na světě.Baltic nabízel již od časů své premiéry plnohodnotnou škálu zvukového spektra z jediného bodu.Čtvrtá verze je vybavena nově vyvinutým třípásmovým reproduktorem, který opět posunul a novědefinoval zvuk koncentrického reproduktoru, jako podstatně jednolitější a univerzálnější. Baltic 4 jenový, vyjímečný, vyprodukovaný ve Francii.

Chuť změnit reproduktor Baltic v těch samých tvarových křivkách a o průměru 27cm, donutiloinženýry firmy Cabasse k opětovnému přepracování dosavadních výsledků a to uplně od základu,především tedy nových membrán. Nové koncentrické membrány jsou z profilu konstantnězakřivené, zároveň však vzhledem k zakřivení povrchu negenerují žádnou difrakci. Homogenita ačistota difuze jsou od výsokých po nízké části spektra stálé. Větší a nekompromisnější vytvrzeníumožňuje použití nových, větších magnetů, což se v důsledku projevilo ve zvýšení efektivity.Všechny součásti jsou vyrobeny ve Francii.

Měření v ideální akustické laboratoři Cabasse jsou realizována v ose poslechu a 360° okoloreproduktoru, což se projevuje v dosažení dokonalého směřování a rozprostírání energie zvuku,shodně s pravidly HDSE (Sourodý rozklad sonické Energie). Díky této technologii se zvuky jakbezprostřední tak odražené vzájemně dobře integrují a zvuková scéna je tímto velmi široká a stabilní.

 

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Pear, Black pearl, Glossy White, Glossy Black

UMÍSTĚNÍ

Nástěnná reprosoustava

KONSTRUKCE

3 Pásma

DRIVERS

3-pásmový koaxiální reproduktor TCA

CITLIVOST

91 dB

DĚLÍCÍ FREKVENCE

740 – 3500 Hz

FREKVENČNÍ ODEZVA

75 – 25 000 Hz

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE

8 ohms

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE

3,5 ohms

NOMINÁLNÍ ZATÍŽENÍ

250 W

ŠPIČKOVÉ ZATÍŽENÍ

1210 W

ROZMĚRY

27,3 x 27,3 x 34,5 cm

HMOTNOST

7,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné a instalační
Záruka: 2 roky