Chord Epic Streaming cable

Značka: CHORD
14 990 Kč / ks 15 990 Kč / ks 17 490 Kč / ks 20 990 Kč / ks od 14 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Streamovací kabel Epic byl vyvinut pro použití s digitálními komponentami pro streamování zvuku - nemůžeme jim říkat ethernetové kabely, protože to není totéž.

Kabely Ethernet nepoužívají vysoce kvalitní postříbřené vodiče, vysokorychlostní izolační materiály, stínění oddělených párů s vysokou hustotou ani celkové stínění s vysokou hustotou. Nepoužívají ani naši jedinečnou geometrii vodičů ARAY.

Používá vysoce přesný konektor RJ45, který jsme upravili tak, aby bylo možné přímo připájet vodiče na kontaktní kolíky.

Jedním z příjemnějších aspektů práce ve společnosti The Chord Company je předváděcí místnost. Znamená to trávit spoustu času poslechem hudby. Je to náročná práce, ale někdo ji dělat musí. Streamery jsme začali poslouchat, když byly poprvé k dispozici, a velmi brzy poté jsme začali experimentovat s jejich kabely. Úspěšné první pokusy vedly k tomu, že jsme koncept vodiče ARAY přizpůsobili pro práci se streamovacími kabely.

Streamovací kabel Epic může pomoci vašemu systému znít hudebně soudržně, zapojeně a detailně. Nevyrábíme žádný produkt, který by nepřispíval k hudebnímu zážitku, takže odložte veškeré předsudky stranou, půjčte si jeden a poslechněte si ho.

Standardně je k dispozici v délce 1 m. Delší délky jsou k dispozici na objednávku.