Chord Ultima 3 - 480W Mono Power Amplifier

328 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová topologie zesilovače ULTIMA (která byla doposud exkluzivní pro špičkový výkonový zesilovač ULTIMA) je nyní dostupnější než kdykoli předtím, protože se dostala i do nového monofonního zesilovače ULTIMA 3, který je každým coulem čistokrevný Chord Electronics a sdílí stejný vítězný vzorec jako jeho špičkový bratranec.

Nový 480wattový ULTIMA 3 nahrazuje model SPM 1400 MKII a řadí se do kategorie Full Size. Zesilovač dostal přepracovanou masku s nejnovějším designem Johna Frankse. Precizní CNC obráběná čelní deska je vyrobena z leteckého hliníku a je vybavena uklidňujícím masivním předním panelem o tloušťce 28 mm, který je vylepšen zapuštěným kulovitým polykarbonátovým tlačítkem napájení, které svítí pro pohotovostní a provozní režimy; diskrétní a skrytý přepínač na předním panelu, elegantně umístěný ve vertikální dělící linii, umožňuje ztlumit osvětlení.

Stejně jako všechny zesilovače Chord Electronics plné velikosti a referenční řady je i nový ULTIMA 3 k dispozici v provedení Jett Black nebo Argent Silver. Zesilovač lze také specifikovat buď se známým stohovatelným systémem nohou Integra v provedení Jett Black, Argent Silver nebo Nickel, nebo s možností vysoce leštěného černého akrylového bočního bloku. Zadní panel zesilovače obsahuje symetrické i nesymetrické přípojky, kvalitní reproduktorové svorky, 12V spoušť a IEC typu C-19.

Vstupy:

1x vyvážený XLR invertovaný vstup

1x vyvážený XLR neinvertovaný vstup

1x pozlacený nesymetrický RCA invertovaný vstup

1x pozlacený nesymetrický RCA neinvertovaný vstup

1x 12V spouštěcí vstup - Chord Electronics Auto Start

Výstup:

2x pár vysoce kvalitních, vysokoproudých, pozlacených reproduktorových svorek (Bi-wireable)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky