Chord Ultima 5 - 300w Signature Power Amplifier

314 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

300w Signature Power Amplifier

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní technologie čistého výkonu a vlastní komponenty stereofonních zesilovačů jsou tím, co posunulo řadu Chord ULTIMA mezi legendy v nahrávacím studiu i mimo něj. Jejich schopnost okamžitě reagovat a dodávat čistý výkon při zachování transparentnosti a neuvěřitelně nízkého zkreslení vám nezanechá nic jiného než mistrovské dílo.

ULTIMA 5 je pokračováním slavného stereofonního zesilovače, legendárního modelu SPM 1200 MK II (který je všeobecně považován za definitivní zesilovač Chord Electronics).

Nyní obsahuje nejnovější generaci obvodové topologie ULTIMA a nový ULTIMA 5 se stane budoucí klasikou. ULTIMA 5 je považován za ideální poměr mezi výkonem a cenou a nabízí působivě dostupný výkon 350 W - dostatečný pro pohon všech reproduktorů kromě těch nejnáročnějších.

ULTIMA 5 staví na přirozených přednostech modelu SPM 1200 MK II a posouvá výkon na vyšší úroveň. Implementací naší pokročilé topologie s dvojitou korekcí chyb, která zahrnuje naše vlastní pokročilé koncepty v oblasti ultra-vysokofrekvenčních napájecích zdrojů, se nám podařilo dosáhnout mimořádně rychlého a silného výkonu s mimořádně vysokým špičkovým výstupním proudem (rychlost, s jakou lze dosáhnout dynamických špiček), což přináší úžasnou dynamiku, přesnost časování a v důsledku toho bezkonkurenční muzikálnost.

Když k tomu přidáme obvody zesilovače s nízkým zkreslením a vlastní patentovanou boční strukturou dvou die MOSFETů, je ULTIMA 5 schopna bez námahy, s čistotou a přesností řídit zátěž reproduktorů. ULTIMA 5 má neuvěřitelných 32 vlastních výkonových zařízení MOSFET, která vyžadují nejpokročilejší a nejrafinovanější obvody pohonu, vhodně zbavené součástek zhoršujících zvuk.

ULTIMA je skutečně bezprecedentní topologie zesilovače s výjimečným výkonem a je jednou z nejpokročilejších technologií zesilovačů na světě.

Výstupní výkon:

350W RMS na kanál do 8Ω

Spotřeba energie:

Plný výkon - 2000 W

Pohotovostní režim - 10 W

THD:

0.005%

Frekvenční odezva:

-1dB - 0,5Hz - 100kHz

Zesílení:

30dB

Rozměry s dodávanými nožičkami Integra:

18cm (V) x 48cm (Š) x 36cm (H).

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky