Chord ULTIMA INTEGRATED

Novinka K poslechu ve studiu
239 990 Kč / ks
Skladem 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pět let od uvedení ULTIMA, nejdokonalejší topologie zesilovače v historii společnosti Chord Electronics, přenesl zakladatel a majitel John Franks tuto technologii poprvé do integrovaného zesilovače v plné síle, čímž stanovil nové výkonnostní standardy pro zesilování v jednom přístroji.

ULTIMA INTEGRATED je špičkový integrovaný zesilovač s výkonem 125 wattů, který využívá nejnovější topologii korekce chyb s dvojitým posuvem vpřed, legendární patentované ultra-vysokofrekvenční napájecí zdroje společnosti Chord Electronics a nezaměnitelnou průmyslovou estetiku.

Pokročilý obvod ULTIMA, navržený zakladatelem, majitelem a hlavním inženýrem společnosti Chord Electronics Johnem Franksem, monitoruje a okamžitě koriguje zvukové signály ještě před koncovým stupněm, což zajišťuje úžasnou přesnost signálu z integrovaného zařízení.

ULTIMA INTEGRATED také využívá nejnovější poznatky v oblasti pokročilých napájecích zdrojů s nízkým zkreslením - zařízení s mimořádně nízkým šumem a vynikajícím provozem zesilovače - pro ještě vyšší věrnost.

Čtyři vstupy, jeden plně symetrický a tři nesymetrické, mají individuální vyrovnávací paměť a jsou selektivně filtrovány proti případnému vnikání radiofrekvenčního rušení; přepínání volby probíhá prostřednictvím mikroprocesorem řízených uzavřených relé.

ULTIMA INTEGRATED je prvním novým integrovaným zesilovačem Chord Electronics po sedmi letech a zůstává jediným integrovaným modelem s plnou šířkou pásma v nabídce.

Veškeré kovové konstrukce jsou precizně vyrobeny z pevného leteckého hliníku, včetně ikonických nohou Integra společnosti Chord Electronics. Na čelním panelu o tloušťce 28 mm se nachází dokonale symetrický estetický panel, jehož středem je kulový ovladač zapnutí/vypnutí s polychromatickým osvětlením, po jehož stranách jsou osvětlené ovladače hlasitosti a vyvážení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 10 Hz-200 kHz +/- 3 dB
Hmotnost: 12,7 kg
Rozměry: 130 x 480 x 340 mm
Výkon: 125 W do 8Ω
Vstupní impedance: 100 kΩ
Maximální vstupní napětí: 3V RMS
Maximální výstupní napětí: 35V RMS
Poměr signál / šum: 90 dB na všech vstupech
Provozní napětí: Automatické přepínání 80-250 V AC
Separace kanálů: 100db
Spotřeba energie: 200 W
Zisk: 21dB
Zkreslení THD: 0.01 % 20 Hz-20 kHz