DALI Epikore 11

Novinka
Značka: DALI
999 000 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičková dokonalost, vytvořená společností DALI

EPIKORE 11 je 4½pásmový podlahový reproduktor, který je vybaven čtyřmi 8palcovými woofery, nově vyvinutým 6½palcovým středovým reproduktorem a naším pokročilým hybridním výškovým reproduktorem EVO-K. To vše je umístěno ve zcela inertní a luxusní skříni vyrobené společností DALI v Dánsku. EPIKORE 11 využívá technologii nízkých ztrát, která zajišťuje bez námahy výbušnou dynamickou odezvu - od nejjemnějších mikrodetailů až po velkolepé měřítko živého koncertu.

Vývoj prostřednictvím technologie KORE

Reproduktor EPIKORE 11 využívá několik převratných technologií z vlajkové lodi DALI KORE a nastavuje nové standardy pro špičkové reproduktory s nízkým zkreslením.

Špičková dokonalost, vytvořená společností DALI

Velký podlahový reproduktor DALI EPIKORE 11 byl vyvinut, navržen a vyroben společností DALI v Dánsku. S technologií nízkých ztrát zajišťuje bezproblémový high-endový výkon.

40 let vynikajících reproduktorů

EPIKORE 11, který navazuje na bohatou linii špičkových reproduktorů DALI, slaví čtyři desetiletí dokonalosti v oblasti konstrukce a výroby reproduktorů.

Elegantní luxusní kabinet

EPIKORE 11 je ztělesněním pokročilého špičkového designu. Od elegantního, zakřiveného kabinetu, dýhy z pravého dřeva a přepychového klavírního lakování až po pevnou a inertní skříň je EPIKORE 11 estetickým a akustickým mistrovským dílem.

VELMI NÍZKÉ ZKRESLENÍ

Technologie SMC Gen-2

Technologie SMC Gen-2, představená ve vlajkové lodi reproduktoru DALI KORE, je nejnovější generací  patentované technologie magnetických materiálů, která poskytuje úžasně nízkou úroveň ztrát a zkreslení pro vysoce dynamickou a autentickou reprodukci zvuku. SMC Gen-2 je součástí basových a středotónových reproduktorů EPIKORE a také indukčních jader crossoveru.

MĚNIČE Z PAPÍRU A DŘEVNÍCH VLÁKEN

Vytváření nejjemnějších hudebních detailů

Model EPIKORE 11 je vybaven charakteristickou technologií kuželů z papíru a dřevěných vláken, která snižuje hmotnost a dodává tuhost, čímž napomáhá nerezonanční charakteristice rozpadu. Díky technologii kuželů z dřevěných vláken produkují reproduktory EPIKORE 11 ty nejjemnější hudební detaily a dynamiku.

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ VÝŠKY

Hybridní výškový reproduktor EVO-K

Tato pokročilá jednotka výškového reproduktoru, vyvinutá původně pro DALI KORE, kombinuje velký měkký kopulovitý výškový reproduktor vyvinutý vlastními silami a vylepšenou verzi vysoce výkonného planárního výškového prvku s širokým rozptylem. Společně s extrémně výkonným systémem motorů s neodymovými magnety poskytují křišťálově čistou reprodukci vysokých frekvencí při jakékoli hlasitosti.

 

 

Klíčové vlastnosti:


4½-pásmový design. Na míru vyrobené měniče
Technologie SMC Gen-2 pro mimořádně nízké zkreslení
Hybridní modul výškového reproduktoru EVO-K, který se skládá z 35mm měkkého kopulovitého výškového reproduktoru a 55 x 10mm páskového prvku pro vf pásmo
1 x 6½palcový středový reproduktor EPIKORE s technologií SMC Gen-2 a vlastní strukturou kónusu z papíru a dřevěných vláken.
4 x 8palcový nízkofrekvenční reproduktor EPIKORE s technologií SMC Gen-2.
Nové křížové induktory SMC KORE
Komponenty crossoveru prémiové třídy
Nastavitelné hliníkové nožky
Nové špičkové vázací sloupky
Dvojité basreflexové porty
Tlakově lité příčky
K dispozici ve 3 exkluzivních vysoce lesklých povrchových úpravách

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Citlivost: 89 dB
Frekvence výhybky: 170 / 370 / 3,100 / 12,500 Hz
Impedance: 4 Ω
Basové/středobasové reproduktory: 4 x 8" / 1 x 6½"
Frekvenční odezva (±3dB): 29 - 34,000 Hz
Maximální akustický tlak (SPL): 116 dBA (pár)
Výškový měnič: 10 × 55 mm planar, 1 x 35 mm soft dome
🔈 DALI pohání syrová vášeň pro hudbu a zdokonalování nových technologií zůstává základem snahy společnosti vytvářet nejlepší reproduktory na světě.
 
Společnost DALI (Danish Audiophile Loudspeaker Industries), sídlí v malém městečku Nørager,vznikla v roce 1983 jako domácí značka reproduktorů pro maloobchodní síť HiFi Club Petera Lyngdorfa. Továrna v sočasné době zabírá přibližně 22 000 metrů čtverečních, přičemž zaměstnává něco přes 100 lidí.
 
Společnost DALI využívá jedinečný materiál SMC, který eliminuje nežádoucí nerovnoměrné harmonické zkreslení a poskytuje bezkonkurenční úroveň věrnosti a čistoty, čímž povyšuje hudbu na novou úroveň autenticity.