DALI iO-12

Novinka
Značka: DALI
24 990 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejmodernější sluchátka Hi-Fi s vlastní technologií měničů SMC vám přinášejí skutečný zvuk Hi-Fi, zatímco pokročilá bezdrátová technologie a technologie aktivního potlačení hluku vám umožní vychutnat si stejný špičkový zvuk, i když jste mimo domov.

Sluchátka DALI IO-12 jsou navržena a zkonstruována na stejných zvukových principech jako reproduktory DALI v plné velikosti.

Sluchátka DALI IO-12 Hi-Fi jsou první sluchátka na světě, která jsou vybavena  patentovanou technologií SMC v systému magnetů měničů, která v kombinaci s charakteristickými membránami z papírových vláken poskytuje bezkonkurenční realismus a křišťálově čistý zvuk. Poskytují stejný zvuk s nízkými ztrátami a dokonalou čistotou a dynamickými schopnostmi, jaký byste očekávali od jakéhokoli reproduktoru DALI. Jsou to skutečné reproduktory Hi-Fi pro vaši hlavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUCHÁTKA
Záruka: 2 roky
🔈 DALI pohání syrová vášeň pro hudbu a zdokonalování nových technologií zůstává základem snahy společnosti vytvářet nejlepší reproduktory na světě.
 
Společnost DALI (Danish Audiophile Loudspeaker Industries), sídlí v malém městečku Nørager,vznikla v roce 1983 jako domácí značka reproduktorů pro maloobchodní síť HiFi Club Petera Lyngdorfa. Továrna v sočasné době zabírá přibližně 22 000 metrů čtverečních, přičemž zaměstnává něco přes 100 lidí.
 
Společnost DALI využívá jedinečný materiál SMC, který eliminuje nežádoucí nerovnoměrné harmonické zkreslení a poskytuje bezkonkurenční úroveň věrnosti a čistoty, čímž povyšuje hudbu na novou úroveň autenticity.