DALI Kore

Značka: DALI
2 199 990 Kč / pár
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

DALI KORE je vrcholným vyjádřením obdivu k hudbě. Je to vizuální a zvukové mistrovské dílo s převratnými technologiemi, které porušují tradici a posouvají hranice designu reproduktorů. 

Bezkonkurenční věrnost

DALI KORE je zvukové mistrovské dílo s převratnými technologiemi, které posouvají hranice výkonu reproduktorů. Poskytuje zvuk bez námahy s neomezenou dynamickou odezvou, od brnknutí na strunu až po epické crescendo symfonického orchestru.

Nekompromisní design

Ve snaze o dokonalost Hi-Fi je DALI KORE nekompromisní, forma následuje funkci a vytváří tak nádherně navržený audiofilský reproduktor s úrovní kvality, která odráží náš neochvějný obdiv k hudbě.

Nejmodernější technologie měničů

Patentovaná technologie Balanced Drive SMC™ a materiál SMC Gen-2 nové generace eliminují nežádoucí nerovnoměrné harmonické zkreslení a poskytují bezkonkurenční úroveň věrnosti a čistoty, čímž povyšují hudbu na novou úroveň autenticity.

Dědictví DALI

DALI KORE je vyvrcholením 40 let designu a výroby reproduktorů v jednom produktu. Je to nejvýraznější audiofilský reproduktor, jaký kdy v DALI vytvořili.

 

Připravte se na to, že detaily ožijí způsobem, jaký jste ještě neslyšeli.

 

DALI-KORE_stereo_art_feature

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Citlivost: 88 dB @ 2.83 volts
Frekvence výhybky: 390 / 2 100 / 12 000 Hz
Frekvenční rozsah: (±3 dB): 26 Hz – 34 kHz
Hmotnost: 160kg
Impedance: 4 ohm
Rozměry ( š x v x h ): 448 x 1675 x 593 mm
Doporučený výkon zesilovače: 100 – 1 500 watts
Minimální impedance: 3.2 Ohm @ 72 Hz
Basový měnič: 2x 11½ inch Balanced Drive SMC
Basreflex: 2x 72 litre reflex loaded
Frekvence basreflexu: 22 Hz
Hybridní výškový měnič: 35 mm soft textile dome
Hybridní výškový páskový měnič: 10 x 55 mm ribbon
Konstrukce skříně: Zakřivený kompozit z březového laminátu o tloušťce 28 mm s hliníkovými odlitky z termosetové pryskyřice a litými kompozitními ko
Středopásmový měnič: 7 inch Balanced Drive SMC
Zapojení: Na zakázku navržené, opracované a pozlacené svorky vhodné pro holé vodiče, lopatkové svorky a 4mm zástrčky. Možnost zapojení dvo
🔈 DALI pohání syrová vášeň pro hudbu a zdokonalování nových technologií zůstává základem snahy společnosti vytvářet nejlepší reproduktory na světě.
 
Společnost DALI (Danish Audiophile Loudspeaker Industries), sídlí v malém městečku Nørager,vznikla v roce 1983 jako domácí značka reproduktorů pro maloobchodní síť HiFi Club Petera Lyngdorfa. Továrna v sočasné době zabírá přibližně 22 000 metrů čtverečních, přičemž zaměstnává něco přes 100 lidí.
 
Společnost DALI využívá jedinečný materiál SMC, který eliminuje nežádoucí nerovnoměrné harmonické zkreslení a poskytuje bezkonkurenční úroveň věrnosti a čistoty, čímž povyšuje hudbu na novou úroveň autenticity.