DALI Menuet

K poslechu ve studiu
Značka: DALI
31 990 Kč / pár
Skladem 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Malé, ale výkonné reproduktory, které jsou překvapivě muzikální a nastavují nové standardy zvuku a výkonu v kategorii kompaktních reproduktorů. Souhrnně řečeno, zvuk těchto malých reproduktorů je doslova "ohromující".

  • DALI MENUET - malý, ale výkonný reproduktor, který se vyznačuje velkou muzikálností a nastavuje nové standardy zvuku a výkonu kompaktního reproduktoru.
  • Koncepčně je DALI MENUET kompaktní basreflexový reproduktor o rozměrech pouhých 25 x 15 x 23 cm/9,8 x 5,9 x 9,0". Přestože je jeho základem pouze 4,5" woofer a 28 mm/1,1" měkká kopulka, více než obstojí. Při poslechu těchto brilantních malých reproduktorů uslyšíte spoustu čistých, nezkreslených basů, otevřených a dynamických středů a detailních/jasných výšek.
  • Pro optimální výkon by měly být DALI MENUET umístěny v regálu nebo namontovány na stěnu pomocí volitelného nástěnného držáku. Díky dvěma závitovým vložkám na zadní straně skříně je připraven pro snadnou a bezproblémovou instalaci nástěnného držáku. Držák je navržen tak, aby byla zajištěna optimální vzdálenost mezi stěnou a bassreflexovým portem.

  • Úhledný a čistý design - díky němu je velmi snadné umístit drobný DALI MENUET kdekoli po domě. Případně je můžete kombinovat s dalšími reproduktory z uznávané řady RUBICON a vytvořit tak vysoce výkonnou stereofonní sestavu nebo systém domácího kina. Ať tak či onak, čeká vás zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
Citlivost: (2,83 V / 1 m) [dB]: 86.0
Frekvenční rozsah: (+/- 3 dB) [Hz]: 59 - 25 000
Hmotnost: 4,1 kg
Impedance: 4 Ω
Rozměry: 250 x 150 x 230 mm
Dělící frekvence: 3,0 kHZ
Doporučený výkon zesilovače: 20 až 100 wattů
Měniče: 1 x 28 mm měkká textilní, 1 x 4½ " membrána z dřevovlákniny
Maximální akustický tlak (SPL): 105 dB
🔈 DALI pohání syrová vášeň pro hudbu a zdokonalování nových technologií zůstává základem snahy společnosti vytvářet nejlepší reproduktory na světě.
 
Společnost DALI (Danish Audiophile Loudspeaker Industries), sídlí v malém městečku Nørager,vznikla v roce 1983 jako domácí značka reproduktorů pro maloobchodní síť HiFi Club Petera Lyngdorfa. Továrna v sočasné době zabírá přibližně 22 000 metrů čtverečních, přičemž zaměstnává něco přes 100 lidí.
 
Společnost DALI využívá jedinečný materiál SMC, který eliminuje nežádoucí nerovnoměrné harmonické zkreslení a poskytuje bezkonkurenční úroveň věrnosti a čistoty, čímž povyšuje hudbu na novou úroveň autenticity.