DALI Opticon 6 MKII

Akce K poslechu ve studiu
Značka: DALI
59 990 Kč –33 %
DALI Opticon 6 MKII
59 990 Kč –33 % 39 990 Kč / pár
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Podlahová reprosoustava DALI OPTICON 6 je 2½ + ½ pásmová reprosoustava, která reprodukuje basy, středy a výšky v naprosté rovnováze. Dvojitý 6½ palcový basový reproduktor s dřevovláknitou membránou s unikátní technologií magnetu SMC, v kombinaci s lehkou textilní kalotou a páskovým Ribbon Tweeterem přináší kvalitní zvuk. Zvětšený objem skříně zaručuje působivou produkci nízkých kmitočtů.

Reproduktory jsou vyráběny v továrně DALI Ručně sestavené skříně s oddělenými sekcemi Unikátní technologie reproduktorů SMC-based magnet motor system membrány reproduktorů s příměsí dřeva pro nízké ztráty v reprodukci. Pozlacené bi-wiring a bi-amping terminály. K dispozici v matné bílé saténové, černé a dýze tabák. Hybridní výšková sekce složená z ultralehké textilní kaloty a páskového výškového reproduktoru Montáž reproduktorů i finální testování se provádí přímo na montážních linkách v dánské továrně.

SMC Soft Magnetic Compound (SMC) jsou magnetické granule se speciálním povlakem, které lze tvarovat do libovolného tvaru. SMC má mnoho výhod a jejich použití v systému magnetů reproduktorů má za následek výrazné snížení zkreslení a mechanických ztrát. Jedinečná schopnost SMC poskytnout vysokou magnetickou vodivost a velmi nízkou elektrickou vodivost nabízí všechny dobré vlastnosti reproduktorového magnetu bez obvyklých stinných stránek. Výsledkem je podstatné snížení zbarvení reprodukovaného zvuku.

U basových reproduktorů DALI OPTICON 6 je v systému magnetu motoru pólový nástavec zcela vyroben ze SMC. Tento důležitý prvek feritového systému motoru je rozhodující pro audio výkon série OPTICON. HYBRID TWEETER DALI má dlouhou a osvědčenou tradici využívající hybridního výškového reproduktorového modulu. Jedná se o kombinaci kopule výškového reproduktoru pracující společně s páskovým výškovým reproduktorem pro úžasnou reprodukci vysokých frekvencí a rozptyl vysokofrekvenčních kmitočtů, které překonají všechny ostatní technologie výškových reproduktorů.  Basový reproduktor pro OPTICON 6 je navržen s výrazným zaměřením na DALI zásady nízkého zkreslení, nízkých ztrát a neutrálního zbarvení reprodukovaného zvuku.

Čelní stěna skříně OPTICON 6 je vyztužena pro uložení reproduktorů, které se montují přímo do 25 mm silné MDF. Aby bylo zajištěno co nejlepší upevnění basových reproduktorů a tím i integrace do kabinetu, jsou uvnitř skříně umístěny podélné výztuhy pro uchycení reproduktorů. Modul výškových reproduktorů je připevněn šesti šrouby pro eliminaci vibrací a rezonancí. 

Doporučený výkon zesilovače 25 - 200 W Frekvence výhybek 800/2200/14000 Hz Počet pásem 2,5 + 0,5 Osazení 2 x 6,5” středobasový 1 x 29 mm výškový s hedvábní kalotou 1 x 17x45 mm páskový Doporučená vzdálenost od zdi 20 - 100 cm Hmotnost: 19,3 kg Součást balení Sada hrotů, gumové nožky

Frekvenční rozsah 49 - 30000 Hz Citlivost (2,83 V / 1 m) 88 dB Nominální impedance: 4 Ohm Maximální SPL 110 dB

Cena platná na jeden pár, vystavený ve studiu ve 100% stavu

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky