DALI RUBICON 6

Výprodej Ex-demo K poslechu ve studiu
Značka: DALI
109 980 Kč od 109 980 Kč - - –31 % - až –31 %
82a5c449 c6de 4383 8d34 d735dd5a7056,1200,900
109 980 Kč od 109 980 Kč - - –31 % - až –31 % 109 980 Kč / pár 109 980 Kč / pár 75 000 Kč / pár 109 980 Kč / pár od 75 000 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Skladem 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Ještě výkonnější než jeho menší sourozenci s vylepšeným a kontrolovaným výkonem. Poskytuje fyzické basy, které naplní větší místnost dokonalým zvukem.

Měniče z dřevěných vláken

Kužel z dřevěných vláken poskytuje lehký, tuhý a nerovný povrch pro rovnoměrný, pístový pohyb a výrazně sníženou povrchovou rezonanci.

Patentovaný SMC

Díky pólové části magnetu SMC obklopené štěrbinovou měděnou čepičkou je účinek SMC soustředěn a maximalizován, čímž se snižuje zkreslení.

Konstrukce skříně

Vytvoření samostatných komor pro každý reproduktor nám umožňuje jejich individuální vyladění pro optimální výkon.

Hybridní výškový reproduktor

Náš charakteristický hybridní výškový reproduktor DALI kombinuje kopulový výškový reproduktor a páskový prvek pro výjimečné podání vysokých frekvencí.

VÝKONNÉ PŘEDSTAVENÍ
Silnější basy pro větší místnosti
RUBICON 6 je podlahový reproduktor, který je vybaven dvěma 6½" woofery z dřevěných vláken, pozlacenými bi-wiringovými terminály a naším inovativním hybridním modulem ribbon/soft dome tweeteru. Woofery se dokonale spojují, aby rozpohybovaly mnohem více vzduchu, a poskytují tak výraznější basy a dokonalý zvuk, který zaplní větší místnosti. Díky konstrukci měničů je reproduktor RUBICON 6 ještě výkonnější než jeho menší sourozenci, s vylepšeným a kontrolovaným výkonem.

PATENTOVANÉ SMC
Snížení zkreslení pomocí měkké magnetické směsi
RUBICON 6 čerpá z dědictví "lineárního pohonného systému" založeného na SMC, který byl představen u řady EPICON. Díky SMC dosahujeme extrémně nízkého zkreslení a maximalizace detailů i při nízké hlasitosti. Měniče jsou vyráběny přímo v našich výrobních závodech ve středním Dánsku a jsou vybaveny nejnovější technologií magnetických motorů. RUBICON 6 nastavuje nové standardy kvality zvuku pro milovníky Hi-Fi na celém světě.

6½" WOOFERS
Čerpá z technologií naší řady EPICON
Kužely wooferů mají lehkou, tuhou a náhodně nerovnoměrnou strukturu, která snižuje složitost centrální části motoru, zajišťuje pístový pohyb, výrazně snižuje možnost povrchové rezonance a minimalizuje zkreslení. Měkký, nízkoztrátový pryžový obal, navržený speciálně pro reproduktory RUBICON 6, obsahuje šasi z litého hliníku, které je navrženo pro maximální proudění vzduchu kolem membrány a magnetického systému.

DALI HYBRIDNÍ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR
Mistr širokého rozptylu
Modul hybridního výškového reproduktoru DALI obsahuje měkký kopulovitý výškový reproduktor a páskový prvek, které společně vytvářejí úžasné podání vysokofrekvenčních detailů. Kmitací cívka použitá v měkké kopulce RUBICON 6 je extrémně lehká a pružná, což jí pomáhá poskytovat širší pásmo. Páskový výškový reproduktor je mistrem širokého rozptylu a v kombinaci s měkkou kopulkou dosahuje až k frekvenci 2,5 kHz, čímž zajišťuje nepřetržitý široký rozptyl, protože měkká kopulka se při vyšších frekvencích stává směrovější. Tato extrémní šířka pásma a velmi široký rozptyl jsou důležitou součástí zvukové filozofie společnosti DALI.

DESIGN KABINETU
Spojení elegantního designu a funkčnosti
Půvabně elegantní skříň RUBICON 6 poskytuje pevný základ pro nízkoztrátové měniče namontované přímo na přední stěně o tloušťce 25 mm. Na této vnitřní straně jsou středotónové a basové měniče uzavřeny v oddělených komorách, aby se minimalizovalo rušení, zatímco středotónový basreflexový port je umístěn přímo za basovým reproduktorem, aby se minimalizovaly turbulence a zajistilo se výjimečné načasování.

Cena 89.990,- Kč je platná na jeden vystavený pár v černém klavírním laku s plnou zárukou

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Frekvence výhybky: 800 / 2.600 / 14.000 Hz
Frekvenční rozsah: 38 Hz - 34 kHz
Hmotnost: 20,2 kg
Impedance: 4 Ω
Rozměry: 200 x 990 x 380 mm
Systém: 2,5+0,5 pásmový bass-reflex
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 200 W
Měniče: 1 x 17 x 45 mm ribbon, 1 x 29 mm soft dome, 2 x 6 1/2"
Citlivost (2,83 V/1 m): 88,5 dB
Frekvence ladění bassreflexu: 33Hz
Maximální akustický tlak (SPL): 110 dB
🔈 DALI pohání syrová vášeň pro hudbu a zdokonalování nových technologií zůstává základem snahy společnosti vytvářet nejlepší reproduktory na světě.
 
Společnost DALI (Danish Audiophile Loudspeaker Industries), sídlí v malém městečku Nørager,vznikla v roce 1983 jako domácí značka reproduktorů pro maloobchodní síť HiFi Club Petera Lyngdorfa. Továrna v sočasné době zabírá přibližně 22 000 metrů čtverečních, přičemž zaměstnává něco přes 100 lidí.
 
Společnost DALI využívá jedinečný materiál SMC, který eliminuje nežádoucí nerovnoměrné harmonické zkreslení a poskytuje bezkonkurenční úroveň věrnosti a čistoty, čímž povyšuje hudbu na novou úroveň autenticity.