DS Audio DS-W3 set (cartridge+preamp)

Značka: DS Audio
299 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenoska DS-W3 je vybavena kombinací bórové konzoly a stylusu s liniovým kontaktem. Tělo je vyrobeno z hliníku a její konstrukce byla navržena tak, aby podporovala maximální tuhost. Kromě těchto vlastností využívá kazeta DS-W3 1,6krát silnější vnitřní kabeláž, než jaká byla použita u kazet druhé generace. Díky novému dual-mono optickému generátoru je stínicí deska přepracována pro optimální polohu a pohyblivost. Díky použití 99,9% berylia namísto hliníku, který se vyskytoval u předchozích konstrukcí, se výrazně snížila hmotnost o 50 %. To je méně než 1/10 hmotnosti, která se nachází v pohyblivé cívce typické MC kazety. Tato neuvěřitelně nízká efektivní hmotnost tak podporuje ještě větší sledovatelnost a snížení rezonance, což dále zvyšuje výhody optických kazet DS Audio.

Oproti předzesilovači DS-W2 byla změněna tloušťka desky plošných spojů z 1,6 mm na 2,0 mm a tloušťka měděné fólie byla změněna z 35 µ na 70 µ.Komponenty jsou také optimalizovány pro přenosky třetí generace. Předzesilovač DS-W3 má navíc na výběr ze čtyř různých nízkofrekvenčních výstupů. DS-W3 má nesymetrické i symetrické výstupy, takže si můžete vybrat výstup, který nejlépe odpovídá vašemu systému.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramofonové předzesilovače
Záruka: 2 roky

Společnost DS Audio se svým mladým ředitelem Tetsuakim Aoyagim vyvinula řadu optických gramofonových přenosek a speciálních gramofonových předzesilovačů, které jsou 100% analogové.

Gramofonové přenosky DS Audio zcela mění svět reprodukce hudby z vinylových desek.

Mezi výhody optických přenosů DS Audio patří snížení hlučnosti a hmotnosti, které jsou lepší než u běžných přenosů MM a MC. Protože v optickém přenosu nejsou žádné magnety, nedochází k magneticky indukovanému zkreslení typickému pro přenosy MM nebo MC.

DS Audio je divize společnosti Digital Stream Corporation, která společně se společností Microsoft vyvinula první optickou myš. Inženýři společnosti DS Audio zdokonalili gramofonovou přenosku pomocí svých odborných znalostí v oblasti optiky v kombinaci s moderními technologiemi. Společnost DS Audio nabízí kompletní řadu optických gramofonových přenosek a odpovídajících gramofonových předzesilovačů.

 Každý výrobek DS Audio je vyráběn ručně v Japonsku a jeho kvalitu zajišťují kvalifikovaní inženýři.