DS Audio DS003 cartridge

Značka: DS Audio
58 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neuvěřitelně nízká efektivní hmotnost
Díky novému optickému generátoru s dvojitým monofonem je stínicí deska přepracována pro optimální polohu a pohyblivost. Díky použití 99,9% berylia namísto hliníku, který se vyskytoval u předchozích konstrukcí, se hmotnost výrazně snížila o 50 %. To je méně než 1/10 hmotnosti, která se nachází v pohyblivé cívce typické MC přenosky. Tato neuvěřitelně nízká efektivní hmotnost podporuje ještě lepší sledovatelnost a snížení rezonance, což dále zvyšuje výhody optických přenosek DS Audio.

Jehla s liniovým kontaktem, ultra tuhá konstrukce těla a vylepšené vnitřní zapojení
Přenoska DS 003 je vybavena diamantovou jehlou s liniovým kontaktem a hliníkovou konzolou. Tělo přenosky je vyrobeno z hliníku A5052 a konstrukce těla je navržena pro maximální tuhost. Vnitřní kabeláž DS 003 je 1,6krát silnější než u optických přenosek druhé generace, což snižuje odpor a zlepšuje průtok signálu.

Technologie společnosti DS Audio umožňuje dosáhnout bezkonkurenčního výkonu
Optická gramofonová přenoska DS 003 přináší zvuk třetí generace, který se nachází v legendární přenosce Grand Master, na novou úroveň výkonu a ceny.

 

Stereophile.com:

„…DS003 od společnosti DS Audio poskytla kompletní nabídku předností elitních gramofonových přenosek, včetně neuvěřitelného ticha, napjatých, melodických, texturovaných basů a živých dynamických středů, kterým se žádný digitální zdroj nemůže rovnat. Vřele doporučujeme!

Společnost DS Audio se svým mladým ředitelem Tetsuakim Aoyagim vyvinula řadu optických gramofonových přenosek a speciálních gramofonových předzesilovačů, které jsou 100% analogové.

Gramofonové přenosky DS Audio zcela mění svět reprodukce hudby z vinylových desek.

Mezi výhody optických přenosů DS Audio patří snížení hlučnosti a hmotnosti, které jsou lepší než u běžných přenosů MM a MC. Protože v optickém přenosu nejsou žádné magnety, nedochází k magneticky indukovanému zkreslení typickému pro přenosy MM nebo MC.

DS Audio je divize společnosti Digital Stream Corporation, která společně se společností Microsoft vyvinula první optickou myš. Inženýři společnosti DS Audio zdokonalili gramofonovou přenosku pomocí svých odborných znalostí v oblasti optiky v kombinaci s moderními technologiemi. Společnost DS Audio nabízí kompletní řadu optických gramofonových přenosek a odpovídajících gramofonových předzesilovačů.

 Každý výrobek DS Audio je vyráběn ručně v Japonsku a jeho kvalitu zajišťují kvalifikovaní inženýři.