DS Audio Grand Master cartridge

Značka: DS Audio
288 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Světová jednička v reprodukci gramofonových desek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém optických přenosek Grand Master byl optimalizován díky nezávislému uspořádání LED a fotodetektorů pro levý a pravý kanál. Výsledkem je výrazné zvýšení výstupního napětí kazety ze 40 mV na 70 mV. Navzdory tomuto dramatickému nárůstu výstupního napětí nedošlo ke zhoršení vynikajícího odstupu signálu od šumu, kterým jsou optické kazety DS Audio proslulé. Ve skutečnosti je tomu právě naopak. V porovnání se svými stájovými kolegy nabízí kazeta Grand Master výrazně lepší odstup signál/šum, což má za následek ještě nižší úroveň šumu a mnohem větší hudební čistotu. nová nezávislá konstrukce kazety Grand Master navíc umožnila eliminovat přeslechy, čímž se výrazně zlepšila separace levého a pravého kanálu (zejména separace vysokých frekvencí se oproti předchůdcům DS Audio zlepšila o 10 dB).

Více než 50% snížení hmotnosti díky naší nové přetvořené, pevné beryliové stínicí desce.

Ken Kessler Hi Fi News 2021

"Grand Master je natolik špičkový v rozlišení, transparentnosti, prostorovém ztvárnění, neutralitě a dalších parametrech, že je nemožné neříct to, čemu se obvykle snažím vyhnout: "Tohle je možná nejlepší kazeta, jakou jsem kdy slyšel.""

Společnost DS Audio se svým mladým ředitelem Tetsuakim Aoyagim vyvinula řadu optických gramofonových přenosek a speciálních gramofonových předzesilovačů, které jsou 100% analogové.

Gramofonové přenosky DS Audio zcela mění svět reprodukce hudby z vinylových desek.

Mezi výhody optických přenosů DS Audio patří snížení hlučnosti a hmotnosti, které jsou lepší než u běžných přenosů MM a MC. Protože v optickém přenosu nejsou žádné magnety, nedochází k magneticky indukovanému zkreslení typickému pro přenosy MM nebo MC.

DS Audio je divize společnosti Digital Stream Corporation, která společně se společností Microsoft vyvinula první optickou myš. Inženýři společnosti DS Audio zdokonalili gramofonovou přenosku pomocí svých odborných znalostí v oblasti optiky v kombinaci s moderními technologiemi. Společnost DS Audio nabízí kompletní řadu optických gramofonových přenosek a odpovídajících gramofonových předzesilovačů.

 Každý výrobek DS Audio je vyráběn ručně v Japonsku a jeho kvalitu zajišťují kvalifikovaní inženýři.